Med103

Інші назви: Компанія транспортного медичного обслуговування «Med103»
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: +38 (073) 887-03-03
Країна: Україна

Компанія Med103 надає високоякісні послуги медичного транспортування хворих як в Україні, так і за її межами. Спеціалізуючись на перевезенні лежачих пацієнтів, ми забезпечуємо швидку подачу автомобілів у містах протягом 30 хвилин та організацію закордонних перевезень протягом двох годин. Завдяки професіоналізму нашого медичного персоналу, новітньому обладнанню та комфортним реанімаційним автомобілям, ми гарантуємо безпечне і комфортне транспортування пацієнтів. Med103 пропонує перевезення по місту, між містами України та за кордон за конкурентними цінами. Наш автопарк включає спеціалізовані автомобілі, обладнані всім необхідним для підтримки життя і надання невідкладної допомоги під час транспортування. Кваліфіковані лікарі, фельдшери та досвідчені водії забезпечують високий рівень обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Понад 7 років досвіду та більше 5000 успішних транспортувань підтверджують нашу надійність та професіоналізм. Med103 - ваш надійний партнер у сфері медичного транспортування.

Відгуки про компанію «Med103» Усього: 1