Med103

Другие названия: Компанія транспортного медичного обслуговування «Med103»
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Телефоны: +38 (073) 887-03-03
Регион работы: Киев

Компанія Med103 надає високоякісні послуги медичного транспортування хворих як в Україні, так і за її межами. Спеціалізуючись на перевезенні лежачих пацієнтів, ми забезпечуємо швидку подачу автомобілів у містах протягом 30 хвилин та організацію закордонних перевезень протягом двох годин. Завдяки професіоналізму нашого медичного персоналу, новітньому обладнанню та комфортним реанімаційним автомобілям, ми гарантуємо безпечне і комфортне транспортування пацієнтів. Med103 пропонує перевезення по місту, між містами України та за кордон за конкурентними цінами. Наш автопарк включає спеціалізовані автомобілі, обладнані всім необхідним для підтримки життя і надання невідкладної допомоги під час транспортування. Кваліфіковані лікарі, фельдшери та досвідчені водії забезпечують високий рівень обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Понад 7 років досвіду та більше 5000 успішних транспортувань підтверджують нашу надійність та професіоналізм. Med103 - ваш надійний партнер у сфері медичного транспортування.

Отзывы о компании «Med103» Всего: 1