ТРЦ Гулливер

Інші назви: Gulliver
Телефони: (044) 364-84-40
Країна: Україна

Торгово-розважальний комплекс Gulliver розміщений в історичному і одночасно адміністративно-діловому центрі Києва. Він став ексклюзивним в усіх відношеннях – з точки зору масштабу, розкоші, дизайну і набору різноманітних послуг. Коли Ви заходите до торгово-розважального центру, потрапляєте у 8-рівневий атріум, відчуваєте повітря і простір. Подібні рішення були запозичені із найбільш сучасних проектів, реалізованих Дубаї, Гонконзі і Лондоні. На величезній території торгово-розважального центру з першого по четвертий поверхи розмістилися 130 магазинів різних профілів: Модного, класичного і молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей та оселі, подарунків і аксесуарів, в тому числі бренди іспанської групи Inditex (Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho), бренди польської групи LPP (Reserved, Mohito, Cropp Town, House), також в нашому ТРЦ багато брендів відкрили свої перші магазини в Україні, як, наприклад, бутик Versace Collection. На п'ятому і шостому поверхах розмістився боулінг на 24 доріжки з відокремленими VIP-зонами, баром і караоке, ресторани мережі «Альмерія-плаза», дитяча гральна зона. На сьомому і восьмому поверхах кінотеатр «Оскар» на 6 зал з власним рестораном і кафе. На самому даху з фітнес-клубу з 25-метровим басейном відкривається панорамний вигляд на Київ. На підземних поверхах розмістився супермаркет «Фуршет Гурман» площею більше 8000 м2, під ним розташовані три поверхи підземного паркінгу загалом на 450 місць. «Родзинкою» нашого комплексу стало зовнішнє декоративне освітлення. Виробником освітлювального обладнання виступила компанія Blachere Illumination, яка відома по освітленню Єлісейських Полів і Ейфелевої башти в Парижі. Думаю, будівля Gulliver з розробленою підсвіткою дуже прикрасить Київ. Для усіх киян ТРЦ має стати улюбленим місцем дозвілля, покупок, ділових і романтичних зустрічей. В комплексі є вся необхідна інфраструктура для того, щоб це здійснити. Боулінг, кінотеатр, дитяча гральна зона, бутики, ресторани, басейн, літні тераси з виглядом на наш чудовий Київ – чого бажати більше? Будівля має вигідні локаційні характеристики: унікальне місцерозташування, три станції метро, широка розв'язка, головна вулиця країни, що практично примикає. До складу багатофункціонального комплексу Gulliver входить і 35-поверховий бізнес-центр з однойменною назвою. Основні критерії, якими керувалися автори проекту, - комфорт і функціональність. Назва бізнес-центра – Gulliver – цілком відповідає його розмірам. Будівля спрямувалася доверху на 161 метр. Бізнес-центр повністю відповідає усім міжнародним критеріям, передбаченим для офісних центрів класу A. Ці вимоги стосуються як реконструкції будівлі, інженерного обладнання, так і інтер'єрів. Для працівників офісів і гостей Gulliver передбачене зручне комунікаційне сполучення між бізнес-центром і торгово-розважальною зоною.

Відгуки про компанію «ТРЦ Гулливер» Усього: 2