Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: art-delight
Другие названия: ART-Delight Digital-агентство
Сайт: www.art-delight.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Digital-агентство ART-Delight - це експертна команда, що володіє великим досвідом у сфері розробки веб-сайтів та мобільних додатків, цифрового маркетингу та інших інноваційних рішень. Наша місія полягає в тому, щоб створювати та впроваджувати передові технологічні рішення, які допомагатимуть вашому бізнесу успішно розвиватися в сучасному цифровому середовищі.

Океан трейд

Основное название: Океан трейд
Другие названия: Океан груп
Сфера деятельности: Производство/поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт: ocean.biz.ua

Описание деятельности: Харків, Мукачево

Brand Journey

Основное название: Brand Journey
Другие названия: smm chicago, promotion and advertising
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: www.brandjourneyus.com
Описание деятельности: Best Marketing Firm In Chicago — We create a customized approach for businesses in various industries which increase sales.

TRANZZO

Основное название: TRANZZO
Другие названия: TRANZZO
Сайт: tranzzo.com
Описание деятельности: У світі, де цифрові платежі стають нормою, Tranzzo виступає як ваш надійний партнер у забезпеченні безпеки та інновацій.

Основное название: https://gerborua.shop/
Другие названия: Офіційний інтернет-магазин фабрики GERBOR, BRW - VMK Україна
Сфера деятельности: Торговля: Мебель и предметы интерьера
Сайт: gerborua.shop
Описание деятельности: Інтернет-магазин gerborua.shop є офіційним представником торгових марок Гербор-Холдинг та ВМК-Україна. Компанія "ГЕРБОР-ХОЛДИНГ" та "ВМК-УКРАЇНА", мають довгу та успішну історію у виробництві та експорті якісних корпусних меблів. З більш ніж 25-річним досвідом вони стали одними із провідних виробників та експортерів не лише в Україні, а й за її межами.

Hasta energy solutions

Основное название: Hasta energy solutions
Другие названия: Hasta life
Сфера деятельности: Производство/поставка: Энергетика
Сайт: hasta.life
Описание деятельности: Компанія Hasta Energy Solutions надає повний комплекс послуг з підбору, проектування, продажу, монтажу та підключення різних енергоефективних систем. Вентиляційне обладнання для всіх типів приміщень, інноваційні технології систем кондиціонування та опалення . Разом з нами Ви знайдете найкращі інженерні рішення для приміщень різного призначення: житлового, офісного, комерційного, промислового та сільськогосподарського. Компанія гарантує поставку лише оригінальної та якісної продукції. Продаж та доставка обладнання здійснюється в максимально короткі терміни по всіх регіонах України. Встановлення...

Swed Trans

Основное название: Swed Trans
Сфера деятельности: Услуги: Авто/мото: ремонт, обучение, заправки и пр.
Сайт: swed-trans.com
Описание деятельности: SwedTrans - надежный партнер в поиске и покупке автомобилей и другой техники из Швеции. Наша компания специализируется на предоставлении услуг по подбору и доставке шведской автомобильной техники на рынок Украины. Наша команда профессионалов в области логистики и таможенного оформления обеспечивает безопасную и эффективную доставку приобретенных транспортных средств и техники к вам. Мы гарантируем качество предлагаемой продукции, честные цены и профессиональное обслуживание на всех этапах сотрудничества.

Турагенція Join UP!

Основное название: Турагенція Join UP!
Сфера деятельности: Услуги: Туризм
Сайт: joinup-ukraine.com
Регион работы: Одесса

Описание деятельности: Join UP! - турагенція, яка працює онлайн та офлайн, здійснюючи подорожі по всьому світу. Географія подорожей не має меж. Тут можна забронювати будь-який напрямок, вилітаючи з будь-якого міста, на прямих чи стиковочних рейсах. Вильоти на відпочинок з Молдови, Польщі, Румунії, Німеччини, Чехії, Угорщини, Австрії, Англії, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії та інших країн. Також доступні автобусні поїздки на море з багатьох міст України та екскурсійні тури містами Європи. Не забуті круїзи, зимовий лижний відпочинок та організацію весільних турів.

Інститут мікробіологічних досліджень

Основное название: Інститут мікробіологічних досліджень
Другие названия: IMD
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Інститут мікробіологічних досліджень — медична лабораторія, що спеціалізується на проведенні мікробіологічних, імунологічних та клініко-діагностичних досліджень.

Магрест

Основное название: Магрест