Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

SUNSAY NRG

Основна назва: SUNSAY NRG
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Опис діяльності: Обман сотрудников и клиенттов Мне лично 55 000 грн должны.

Атмосфера Строй

Основна назва: Атмосфера Строй
Інші назви: ФЛП Літвінов В. О.
Сайт: atmosfera-stroy.com.ua
Опис діяльності: Наша компанія Atmosfera Stroy, що знаходиться у м. Харків, вже тривалий час займається наданням послуг комплексного ремонту балконів та лоджій, а також склінню багатоквартирних та приватних будинків. Маючи величезний досвід у сфері зварювальних робіт, надаємо також послуги з монтажу навісів, козирків та сходів будь-якої складності та конфігурації за індивідуальним проектом.

Kaif House

Основна назва: Kaif House
Сайт: kfhouse.com.ua

Опис діяльності: Будівництво будинків і котеджів під ключ. Надання повного спектру послуг у сфері будівництва та ремонту.

OrgasmToys

Основна назва: OrgasmToys
Сайт: orgasmtoys.com.ua
Опис діяльності: Интернет-магазин OrgasmToys является вашим надежным проводником в интимном путешествии. Мы гордимся тем, что предлагаем высококачественный ассортимент интимных товаров от лучших производителей, созданных с любовью и заботой о вашем комфорте. Наш интернет-магазин стремится сделать ваш выбор легким и приятным, предоставляя подробные описания и реальные отзывы от наших клиентов. Вы можете быть уверены, что каждый продукт нашего магазина соответствует высоким стандартам качества и безопасности.

Dilovod

Основна назва: Dilovod
Сайт: dilovod.ua
Опис діяльності: Dilovod.ua - це український онлайн-сервіс обліку та звітності, який спрощує життя підприємцям і бухгалтерам і робить їх роботу більш ефективною. Допомагає зберегти баланс між роботою та особистим життям. Місія Dilovod - надати українському малому та середньому бізнесу онлайн-сервіс, який зробить ведення бухгалтерського, управлінського обліку та електронну звітність легкими і зрозумілими. А також дозволить істотно скоротити витрати на облік і IT.

Family Genealogy Tree

Основна назва: Family Genealogy Tree
Сфера діяльності: Послуги: Юридичні послуги, право, адвокатура, консультації
Сайт: familygenealogytree.com
Опис діяльності: Хочете докопатися до коренів свого роду та розгадати таємниці минулого? Генеалогічне дослідження та оформлення сімейної книги – це незабутній шлях у світ ваших предків, де кожна сторінка є частиною вашої унікальної історії. Компанія Family Genealogy Tree пропонує індивідуальні послуги генеалогічного дослідження родоводу, які дозволять вам зануритися у минуле своєї родини. Професійні генеалоги допоможуть відновити ланцюг спадкоємців, відшукати родинних зв'язків та з'ясувати історичні події, що вплинули на ваше коріння. Кваліфіковані фахівці з історії використовують передові методи дослідження та доступи...

Fire Menu

Основна назва: Fire Menu
Інші назви: FireMenu
Сайт: firemenu.net
Опис діяльності: Наша мета - зробити ваш бізнес більш ефективним, допомагаючи вам зосередитися на тому, що ви робите найкраще - створюєте незабутній досвід для ваших клієнтів. FireMenu включає широкий спектр функціональних можливостей, які дозволяють інтегрувати систему в будь-який бізнес-процес. Від POS терміналів до управління персоналом та фінансами, платформа охоплює всі аспекти роботи ресторанного бізнесу. З FireMenu ви отримаєте підтримку на кожному етапі роботи вашого закладу - від прийому замовлень до аналітики та звітності. І все це в одній потужній та зручній платформі, що дозволяє керувати вашим...

LW.com.ua

Основна назва: LW.com.ua
Інші назви: Інтернет-магазин оригінального взуття Lowa
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: lw.com.ua

Опис діяльності: Реалізуємо оригінальне тактичне та спортивне взуття бренду Lowa

Атмосфера Буд

Основна назва: Атмосфера Буд
Інші назви: Atmosfera Stroy
Сайт: atmosfera-stroy.com.ua
Опис діяльності: ATMOSFERA STROY -це компанія будівельних послуг зі спеціалізації зварювальних робіт. Ми будуємо та комплексно ремонтуємо балкони під ключ. Проектуємо та монтуємо навіси будь-якого призначення – навіс для дому, для авто, для альтанки. Ми розробляємо та монтуємо сходи та ворота, сумісні з будь-яким парканом – відкатні, «розпашні» або у ваш гараж.

Candy-Beach

Основна назва: Candy-Beach
Інші назви: Інтернет магазин інтимних товарів
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Сайт: candy-beach.com.ua
Опис діяльності: Магазин Candy Beach - це простір, де розкриваються усі ваші фантазії. Наш асортимент вражає різноманітністю іграшок, білизни та аксесуарів найвищої якості. Гарантована якість продукції підкреслює наше прагнення бездоганності. Ми надаємо унікальні можливості для насолоди та даруємо незабутні моменти. У Candy Beach ви знайдете не тільки інтимні товари, а й довіру – ми цінуємо кожного клієнта, забезпечуючи конфіденційність та анонімність покупок. Тут зібрані найкращі світові бренди, щоб задовольнити найвишуканіші смаки. Перетворіть свої фантазії на реальність з Candy Beach, де гарантована якість стає...