Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Основна назва: MiK.Ko Work for you
Інші назви: MiK.Ko Work
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Сайт: mikkowork.business.site
Опис діяльності: MiK.Ko Work.Кадровое агентство по трудоустройству в Европе г.Харьков Дарвина 9 Не обращайтесь в это агенство работают не добросовестные люди берут деньги и не выполняют свои обязательства. Телефоны не отвечают и на письма тоже не отвечают. Обещания вернуть деньги тоже не выполняют. Очень жаль, что такие агенства существуют. Передайте всем ,чтобы больше они ни кого не дурили и не наживались на людях.

Металлокомплект-М

Основна назва: Металлокомплект-М
Інші назви: ТОВ "СТАЛЬ ТМК"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Опис діяльності: Бывшая компания Металлокомплек-М" киев занималась мошенничеством закрылась, накидали людей и закрылись. Теперь открыли новую компанию ООО "СТАЛЬ ТМК" (ОКПО-41122614)!!! Будьте осторожны и не наступите на те самые грабли!!!

SEB groupe

Основна назва: SEB groupe
Інші назви: Rowenta,Moulinex,Tefal
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Електроніка, побутова техніка
Сайт: www.groupeseb.com.ua
Регіон роботи: Бердянск

Опис діяльності: Реализация мелкой бытовой техники

Епіцентер К

Основна назва: Епіцентер К
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: 27.ua
Опис діяльності: в м. Рівне в Епіцентрі вул. Макарова 17 є начальник служби безпеки Епіцентру Вихристюк А. М. який діє як рекет в 90х роках, змушує представників і персонал покривати недостачі магазину, а охорона в свою чергу робить все можливе щоб підставити персонал. Є у нас така Надія Іванівна яка частенько перевищує межі своїх пповноважень, а начальник служби безпеки її покриває, просто жах якийсь, почали розбиратись зрозуміли в якій фірми працюємо. ЦЕ ПІСЛЯ МАЙДУНУ В НАС СВІДОМО КРАДУТЬ І ПРИНИЖУЮТЬ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ.

ПлазмаТек

Основна назва: ПлазмаТек
Інші назви: ПрАТ «ПлазмаТек»
Сайт: www.plasmatec.com.ua
Регіон роботи: Вінниця

Опис діяльності: Компанія - ПрАТ «ПлазмаТек» є виробником зварювальних електродів, виробничий випуск яких складає понад 2000 тон на місяць. Компанія «ПлазмаТек» займає більше третини українського ринку зварювальних електродів. Висока якість продукції дозволяє успішно здійснювати поставки продукції на експортні ринки Білорусії, Молдавії, Румунії, Польщі, Латвії, Чехії. Використовуючи інноваційні технології і системний підхід, наша компанія забезпечує споживачів зварювальними матеріалами найвищої якості. Основними споживачами продукції «ПлазмаТек» є: будівельні компанії; нафто- і газодобувні галузі; металургія;...

Група компаній "ПлазмаТек"

Основна назва: Група компаній "ПлазмаТек"
Інші назви: ПрАТ «ПлазмаТек»
Сайт: www.plasmatec.com.ua
Регіон роботи: Вінниця

Дебют-центр

Основна назва: Дебют-центр
Інші назви: ООО "Дебют-Центр"
Сайт: debut.ua

Опис діяльності: Оптовая и розничная торговля стройматериалами и хозтоварами

Slotegrator

Основна назва: Slotegrator
Інші назви: Слотегратор
Сайт: slotegrator.com

Опис діяльності: Создание онлайн казино от компании Slotegrator. Открыть свое интернет казино с популярными играми, платежными системами и уникальным дизайном - легко вместе с нами. Более 50 успешных проектов по всему миру

Gera-IT

Основна назва: Gera-IT
Сайт: gera-it.com
Регіони роботи: Київ, Черкаси

Опис діяльності: Разработка программного обеспечения.

Рембаза

Основна назва: Рембаза
Інші назви: Ищем идеальных.
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Опис діяльності: Автосервіс