Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Торгівля»

Інтернет-магазин «Скважина»

Основна назва: Інтернет-магазин «Скважина»
Сайт: skvagina.com.ua
Опис діяльності: Ми працюємо з 2007 року на українському ринку товарів для водопостачання Основним напрямком діяльності компанії є продаж комплектуючих товарів для буріння свердловини, її облаштування, а також створення автономної системи водопостачання або поливу. Іншими словами, ми надаємо широкий асортимент товарів, який необхідний для комплексного вирішення задачі водозабезпечення. Що ми можемо запропонувати клієнту? На сьогоднішній день дуже важливо не просто продати товар та отримати одноразову матеріальну винагороду, а продати якісний товар, який професійно підібраний та відповідає вимогам клієнта, який...

Акватор Рівне

Основна назва: Акватор Рівне
Інші назви: ТК Акватор Рівне
Сайт: akvator.club
Регіон роботи: Чернівці

Опис діяльності: Продаж сантехнічного і теплотехнічного асортименту товару

Андрей Мешок: ZaOptom School

Основна назва: Андрей Мешок: ZaOptom School
Сайт: zaoptomschool.online
Регіони роботи: Київ, Харків

Опис діяльності: Школа обучающая онлайн бизнесу

Асю

Бонус Супер Прайс

Основна назва: Бонус Супер Прайс
Інші назви: Бонус Супер Прайс - товари для дому
Сфера діяльності: Торгівля

Опис діяльності: «Бонус Супер Прайс» — національний лідер у сегменті «все для дому».

ВОДО ОФІС СЕРВІС

Основна назва: ВОДО ОФІС СЕРВІС
Інші назви: Vodo
Сайт: vodo.lviv.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Компанія «ВОДО ОФІС СЕРВІС» здійснює доставку природної бутильованої води ТМ “Аквітанія” додому, в офіс, на виробництво, в заклади громадського харчування, медичні установи та школи у місті Львові.

Електромережа

Основна назва: Електромережа
Сайт: electromereja.com.ua
Опис діяльності: Електромережа – це інтернет-магазин електричного обладнання для забезпечення безперебійного постачання електроенергії для будь-яких потреб, аксесуарів до них та кабельної продукції провідних виробників. Наша мета – допомогти Вам не підлаштовуватись під перебої з електроенергією чи графіки відключень, а побудувати сучасну енергонезалежну та енергоефективну систему (живлення та постачання) постачання та накопичення електроенергії.

Злата меблі

Основна назва: Злата меблі
Сайт: www.dommino.ua
Опис діяльності: Виробництво та торгівля меблями

Компания ДСС

Основна назва: Компания ДСС
Інші назви: ФОП Сумбаев
Сфера діяльності: Торгівля

Опис діяльності: Компания ДСС код едрпоу 43138097 во главе Сумбаев Сергей, это мошенническая контора, которая занимается обналичиванием денег в Киеве, через продажу охранно-пожарного оборудования. Люди не порядочные, Сумбаев еще та тварь, в глаза говорит одно,а по факту делает все так, что бы Вы залетели на бабки и он на Вас прикурил. К себе не подпускает, постоянно прячется, общается только через посредников. Не в коем случае не рекомендую эту контору как коммерческого партнера, кинут однозначно или на деньги или на товар!