Відгуки про роботу. Чорний список роботодавців

Всього в наявності близько 20000 компаній та 150000 відгуків

Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Торгівля»

Список роботодавців Усього: 42

Бонус Супер Прайс

Основна назва: Бонус Супер Прайс
Інші назви: Бонус Супер Прайс - товари для дому
  • Рейтинг 1,10/5,0

Опис діяльності: «Бонус Супер Прайс» — національний лідер у сегменті «все для дому».

ВОДО ОФІС СЕРВІС

Основна назва: ВОДО ОФІС СЕРВІС
Інші назви: Vodo
Сайт: vodo.lviv.ua
Регіон роботи: Львів
  • Рейтинг 5,00/5,0

Опис діяльності: Компанія «ВОДО ОФІС СЕРВІС» здійснює доставку природної бутильованої води ТМ “Аквітанія” додому, в офіс, на виробництво, в заклади громадського харчування, медичні установи та школи у місті Львові.

Електромережа

Основна назва: Електромережа
Сайт: electromereja.com.ua
Опис діяльності: Електромережа – це інтернет-магазин електричного обладнання для забезпечення безперебійного постачання електроенергії для будь-яких потреб, аксесуарів до них та кабельної продукції провідних виробників. Наша мета – допомогти Вам не підлаштовуватись під перебої з електроенергією чи графіки відключень, а побудувати сучасну енергонезалежну та енергоефективну систему (живлення та постачання) постачання та накопичення електроенергії.

Злата меблі

Основна назва: Злата меблі
Сайт: www.dommino.ua
Опис діяльності: Виробництво та торгівля меблями

Компания ДСС

Основна назва: Компания ДСС
Інші назви: ФОП Сумбаев
  • Рейтинг 3,00/5,0

Опис діяльності: Компания ДСС код едрпоу 43138097 во главе Сумбаев Сергей, это мошенническая контора, которая занимается обналичиванием денег в Киеве, через продажу охранно-пожарного оборудования. Люди не порядочные, Сумбаев еще та тварь, в глаза говорит одно,а по факту делает все так, что бы Вы залетели на бабки и он на Вас прикурил. К себе не подпускает, постоянно прячется, общается только через посредников. Не в коем случае не рекомендую эту контору как коммерческого партнера, кинут однозначно или на деньги или на товар!

Логинтех

Регіон роботи: Ужгород

Магазин Білизна

Основна назва: Магазин Білизна
  • Рейтинг 1,60/5,0

Опис діяльності: Роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах. 47.91 Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет. 47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами