Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Косметика, парфумерія»

ТОВ МОНІ

Основна назва: ТОВ МОНІ
Інші назви: Цукерка
Сайт: glow.ua
Регіон роботи: Ужгород

Опис діяльності: Виробництво косметичних засобів, засобів гігієни та ін.

ТОВ Прокейр

Основна назва: ТОВ Прокейр
Інші назви: Procare
Сайт: www.procare.com.ua

Опис діяльності: виробник та дистриб’ютор косметики для обличчя та тіла. Ми представляємо п’ять торгових марок: Joko Blend, Barbers, TINK, Shelly, Touch Protect. Joko Blend — косметика для обличчя та тіла, для професійного та домашнього застосування. Barbers — косметика для чоловіків для догляду за бородою, волоссям та тілом. Shelly — косметика для манікюру та педикюру. Touch Protect — антисептичні засоби. TINK — косметика для жінок з догляду за обличчям, тілом та волоссям.

ТОВ Річхілс

Основна назва: ТОВ Річхілс
Інші назви: Річхілс
Сайт: richhills.com.ua
Регіони роботи: Львів, Харків

Опис діяльності: гуртові продажі декоративної косметики та товарів для nail-майстрів

тов руш

тов РУШ

Основна назва: тов РУШ
Інші назви: магазин Ева
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одеса, Орджонікідзе, Ровно, Славутич, Умань, Харків, Херсон, Черкаси

Опис діяльності: Сеть магазинов косметики,парфюмерии,бытовой химии.

ТОВ РУШ

Основна назва: ТОВ РУШ
Інші назви: ЕВА
Сайт: eva.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Ева ступає в ногу з часом. У нас тепер є пункт видачі замовлень з сайту. Я трохи розчарована була тим, що йшла саме працювати оператором-касиром, а тепер перевели назад на продавця. Тому тепер як всі консультую покупців, розкладаю товар, відпускаю на касах. Просто про це мене не попередили спочатку. Роботи мало ніде не буває. Я коли в супермаркеті працювала, то там тоже ніхто не попереджав, що я буду 10 годин майже без перерви працювати на касі, а в перерви тягати коробки та возики важкі. Ось і тут так, але робота набагато легша, хоч і той самий супермаркет, тілько по домашнім товарам та косметиці.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВИДПОВИДАЛЬНИСТЮ БИОКОСМЕТИКА

Основна назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВИДПОВИДАЛЬНИСТЮ БИОКОСМЕТИКА
Інші назви: ООО "Биокосметика"
Регіон роботи: Вінниця

Опис діяльності: 10.83 Переработка чая и кофе 10.89 Производство прочих продуктов питания, не включенных в другие категории 20.42 Производство парфюмерных и косметических средств 47.11 Розничная торговля в неспециализированных магазинах преимущественно продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиями 47.19 Прочая розничная торговля в неспециализированных магазинах 47.75 Розничная торговля косметическими товарами и предметами гигиены в специализированных магазинах

ТОП Коллс

Основна назва: ТОП Коллс
Інші назви: TOP CALLS
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Сall-центр.Продажа продукции для похудения

Торос групп

Основна назва: Торос групп
Інші назви: Поллена Украина

ТСП НЕКСТ

Основна назва: ТСП НЕКСТ
Інші назви: HAIR COSMETICS GALLERY
Сайт: www.hairshop.kiev.ua

Опис діяльності: Осуществляет оптовую и розничную торговлю косметикой для волос. Хотелось бы выделить Екатерину Мазуренко, которая кинула людей. На работу приглашают торговых представителей, обещая заработную плату: ставка - 3000 грн. + проценты от продаж. Затем находят причины для увольнения и соответственно без выплаты зп.