Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання»

worldmedicine

Основна назва: worldmedicine

Опис діяльності: продажа лекарств

Zorko

Основна назва: Zorko
Сайт: zorko.ua

Опис діяльності: ZORKO — це бездоганний медичний сервіс, висока кваліфікація фахівців, індивідуальний підхід, тепла атмосфера, доступні ціни та широкий асортимент.Зорко — це мережа сучасних офтальмологічних центрів у Києві. Ми надаємо офтальмологічні послуги, діагностуємо та лікуємо захворювання очей у дорослих та дітей. Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче бачити чітко та ясно. У кожному медичному центрі є оптичний салон, в якому можна придбати оправи, лінзи та сонцезахисні окуляри високої якості в широкому ціновому діапазоні, а також різноманітні аксесуари. Робимо кваліфікований підбір оптичної корекції під наглядом...

Zorko

Основна назва: Zorko
Сайт: zorko.ua

«На здоров’я»

Основна назва: «На здоров’я»
Сайт: www.nazdorovya.com.ua

Основна назва: інспе
Інші назви: инспе, inspe
Сайт: www.inspe.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Продукція: Стоматологічне обладнання / Стоматологічні матеріали / Стоматологічний інструментарій / Медичне обладнання / Медичні товари Послуги: Консультаційні / Навчання / Сервісне обслуговування обладнання

А5 аптечка

Основна назва: А5 аптечка

Опис діяльності: реализация лекарств

Алктест

Основна назва: Алктест
Сайт: alctest.com.ua
Опис діяльності: Интернет-магазин alctest предлагает широкий ассортимент алкотестеров: персональные, профессиональные и специальные модели компаний АлкоФор, AlcoScan и Алконт. Продукция магазина сертифицирована. Менеджеры магазина помогут подобрать нужную модель и оформить заказ. Приборы можно приобрести как в розницу, так и оптом. Доставка товара по Украине бесплатная. Оплата производится любым удобным способом: наложенный платеж, оплата на карту, счет ФОП. Также можно оформить рассрочку.

АЛТ Украина ЛТД

Основна назва: АЛТ Украина ЛТД
Інші назви: Компания АЛТ Украина
Сайт: alt.ua

Опис діяльності: ООО АЛТ Украина ЛТД — поставщик решений для медицины, фармацевтики, экологии, энергетики, криминалистики, материаловедения, аграрной и пищевой промышленности.

Аннуш

Основна назва: Аннуш
Інші назви: ФОП Лютак Анна Ивановна
Регіон роботи: Житомир

Опис діяльності: Аптека в г.Житомир по адресу майдан Короленка 6 Занимается продажей лекарств.