Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Подарунки, іграшки, сувеніри, товари для дітей, піротехника»

"Junkstore"

Основна назва: "Junkstore"
Інші назви: Интернет-магазин "JunkStore"
Сайт: junkstore.com.ua

Опис діяльності: Интернет-магазин "Junkstore" предоставляет возможность купить надувной мешок Lamzac в Украине. Имея уникальные договоренности с фабриками в Китае, наша команда предоставляет качественный товар, по умеренной цене. Компания производит постоянные скидки для того, чтобы каждый мог ощутить преимущества надувного мешка.

abc toys

Основна назва: abc toys
Регіони роботи: Київ, Ровно
Опис діяльності: Оптовая продажа игрушек

Anilini

Основна назва: Anilini
Інші назви: Аніліні
Сайт: anilini.com.ua

Опис діяльності: Якщо ви шукаєте подарунок, де важливий індивідуальний підхід, то ми маємо гарні новини - саме ми зможемо підібрати склад та дизайн, відповідно до вашого бюджету та побажань. Наприклад, у вашої дівчини день народження, бюджет на подарунок складає - 400 грн. Просто зателефонуйте нам або напишіть в чат, і ми зробимо неможливе - підберемо для вас крутий набір, який буде виглядати на всі 1000 грн.

Baby Group

Основна назва: Baby Group
Опис діяльності: Компания занимается оптовой и розничной продажей товаров для детей и игрушек.

ElegantSurprise

Основна назва: ElegantSurprise
Інші назви: ЕлегантСюрпрайз
Сайт: elegantsurprise.com.ua

Опис діяльності: Доставка подарочных корзин, подарочных наборов, воздушных гелиевых шаров в Киеве и по Киевской области

ENIKI

Основна назва: ENIKI
Інші назви: Eniki.com.ua
Сайт: eniki.com.ua

Опис діяльності: Интернет магазин детских товаров, а также товаров для дома и активного отдыха

EVS Світ подарунків

Fistingshop

Основна назва: Fistingshop
Інші назви: ФистингШоп
Сайт: fistingshop.com

Опис діяльності: Известный онлайн секс-шоп в Киеве.

Fshop

Основна назва: Fshop
Інші назви: Интернет-магазин Fshop
Сайт: fshop.in.ua

Опис діяльності: Продажа подарков в виде интимных игрушек. Множество игрушек для взрослых развлечений.