Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Продукти харчування та напої, алкоголь, табак»

"Галтрейд"

Основна назва: "Галтрейд"
Інші назви: ТзОВ "Галтред-ИФ"
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Івано-Франківск

Опис діяльності: Дистрибюция продуктов питания бакалийной групы

Smaki Maki

Основна назва: Smaki Maki
Інші назви: Смакі Макі, Sushi Go
Сайт: smaki-maki.com
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Житомир, Івано-Франківск, Львів, Миколаїв, Ровно

Опис діяльності: Доставка піци та суші

авант трейд

Основна назва: авант трейд
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Горлівка, Джанкой, Дніпро, Донецк, Запоріжжя, Івано-Франківск, Керч, Луганськ, Маріуполь, Полтава, Херсон, Черкаси, Чернігів

Баядера

Основна назва: Баядера
Інші назви: ЧП "Баядера"
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Горлівка, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Запоріжжя, Івано-Франківск, Керч, Кіровоград, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Ровно, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Тернопіль, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Ялта

Опис діяльності: Торговля ЛВИ

Родинна ковбаска

Основна назва: Родинна ковбаска
Інші назви: Барком
Сайт: rodynna-kovbaska.ua
Регіони роботи: Київ, Бахмут, Житомир, Івано-Франківск, Львів, Мукачево, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький

Опис діяльності: «Родинна ковбаска» – це львівська сімейна компанія, яка 25 років працює за принципом повного циклу виробництва. Він починається на полях, де вирощуються зернові, продовжується на тваринних фермах та виробництві з переробки м'яса і завершується на полицях продуктової роздрібної мережі та у службі доставки «Родинної Ковбаски». Наразі мережа «Родинна ковбаска» нараховує 160 магазинів в 9 областях України. Гасло компанії: “Своє. Свіже.”

Сільпо ("Фоззі Фуд")

Основна назва: Сільпо ("Фоззі Фуд")
Інші назви: Фоззі Фуд
Сайт: silpo.ua
Регіони роботи: Київ, Івано-Франківск, Одеса, Славутич, Тернопіль, Черкаси, Чернівці

Опис діяльності: продаж продуктів харчування і промислових товарів (побутова хімія, рослини, засоби особистої гігієни і т. п.)

СНЭК ПРОДАКШН

Основна назва: СНЭК ПРОДАКШН
Інші назви: СНЭК ПРОДАКШН, ООО
Сайт: snackproduction.com.ua
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Дніпро, Івано-Франківск, Львів, Маріуполь, Павлоград, Полтава, Суми, Ужгород, Харків

Опис діяльності: Группа компаний Snack Production - это крупное объединение торгово-производственных предприятий, осуществляющее свою деятельность в Украине и за рубежом. Бренды:FLINT, Grenki, Сан Саныч, CHIPSTERS,Big Bob, HROOM, ZUBBY, JET,Морские

Супермаркет «Сильпо»

Основна назва: Супермаркет «Сильпо»
Інші назви: Сильпо
Сайт: www.silpo.ua
Регіони роботи: Київ, Бердянск, Вінниця, Дніпро, Донецк, Дружковка, Запоріжжя, Івано-Франківск, Кіровоград, Коростень, Краматорськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Одеса, Полтава, Ровно, Сімферополь, Стрий, Суми, Тернопіль, Тирасполь, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Енергодар, Южноукраїнськ, Ялта

Опис діяльності: крупная торговая сеть магазинов самообслуживания, ассортимент которых насчитывает до 20 000 наименований продуктов питания и сопутствующих товаров

ТОВ ДК АЛКО-СТИЛЬ

Основна назва: ТОВ ДК АЛКО-СТИЛЬ
Інші назви: Алко-Стиль
Сайт: style.if.ua
Регіон роботи: Івано-Франківск

Опис діяльності: Працював в даній компанії 4 місяця, в 4 місяці написав заяву на звільнення відпрацював 2 тижня зробив план на 120% не мав ніякий проблем з дебіторкою притинзій до мене не було, поїхав на звільнення вони заставили підписатись за отриману зарплату на документі що я вже її отримав а по факту сказали що ми зараз вам її не можемо дати а в кінці місяця забрати її в себе в місті на філії, прийшов той день 23 червня і я не дораховуюсь 2200грн говорять що ти не заробив обманули я ж все вирахував і 2200 не додали, і це всіх таке хто звільнявся ніхто не хоче чи боїться про це говорити, офіційно оформлення і таке...