Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Продукти харчування та напої, алкоголь, табак»

Ecosmak

Основна назва: Ecosmak
Інші назви: Ecosmak - Натуральні продукти
Сайт: ecosmak.com.ua
Опис діяльності: Виробництво пастили та фруктових чіпсів, продаж натуральних продуктів по всій Україні

Egersund Seafood

Основна назва: Egersund Seafood
Інші назви: Магазин Егерзунд
Сайт: egersund.ua
Опис діяльності: Магазины Egersund Seafood входят в состав норвежского рыбного холдинга Pelagia AS —крупнейшего производителя и прямого поставщика норвежской рыбы в более чем 35 стран мира. В состав холдинга PelagiaAS входят 26 заводов по всей Норвегии и за ее пределами. Компания существует с 1921 года, свою первую поставку рыбы в Украину осуществила в 1996 году. Первый магазин Egersund Seafood открылся в Киеве в мае 2014 года. Вскоре после открытия магазин быстро вышел на плановые показатели и превысил их благодаря высочайшей планке качества и уникальной концепции шопинга. Продукция высокого качества — отличительная...

Finvarra Pub

Основна назва: Finvarra Pub
Інші назви: Medieval Finvarra Pub
Сайт: www.finvarra.com.ua

Опис діяльності: Кельтский ресторан Finvarra Pub в Киеве приглашает отдохнуть в атмосфере фэнтезийного паба! Мы предлагаем: аутентичную средневековую кухню, блюда из дичи, проведение банкетов, тематические вечера, дни скидок. Звоните: тел/Viber +380662630933. Адрес: ул. Дмитриевская, 69

Fruit Time

Garbooz

Основна назва: Garbooz
Інші назви: Гарбуз
Сайт: www.garbooz.com

Опис діяльності: Производство и продажа натуральных фермерских продуктов питания

Green Leaf

Основна назва: Green Leaf
Сайт: greenleaf.com.ua
Опис діяльності: Я много читала полезной и интересной информации о стевии, а позже увидела, где есть обширный ассортимент данного продукта Green Leaf и поэтому решила купить упаковку стевии в надежде, что она действительно будет лучше на вкус, чем остальные сахарозаменители, и поможет похудеть, как можно скорей и не прогадала. Стевия оказалась отличным натуральным сахарозаменителем с приятным вкусом, которая совсем не содержит калорий, что позитивно скажется на моей фигуре.

hookah cat

Основна назва: hookah cat
Інші назви: ТОВ «Hookah Cat»
Сайт: hookahcat.com.ua
Опис діяльності: Компанія з продажу електронних сигарет pod-систем, кальянів в Україні

Hookcah Cat

Основна назва: Hookcah Cat
Інші назви: магазин кальянів, pod систем
Сайт: hookahcat.com.ua

Опис діяльності: Магазин з оригінальним товаром. Великий вибір pod систем, рідин до них, тютюну для кальяну.

Основна назва: https://mirk.com.ua
Інші назви: MirK
Сайт: mirk.com.ua
Опис діяльності: Інтернет магазин кальянів та тютюну з доставкою по Україні Не важко помітити, що слово MirK містить у собі скорочену назву Світ Кальянів. Це допомагає нашим замовникам краще запам'ятати нас та надалі легко знайти знову в інтернеті. Доменне ім'я MIRK.COM.UA було створено 7 листопада 2013 року, і цю дату можна вважати днем ​​народження нашого магазину. Засновник магазину з посмішкою згадує, як були закуплені перші 24 кальяни на продаж і як швидко вони знайшли своїх перших власників на території України.