Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Супермаркети, маркетплейс, техномаркети»

gekomarket.com

Основна назва: gekomarket.com
Регіони роботи: Київ, Ялта

Опис діяльності: Интернет-магазин

Grand Distribution

Основна назва: Grand Distribution
Сайт: gd-group.com.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Grand Distribution - это крупный национальный холдинг, занимающий одно из ведущих мест на рынке дистрибьюции FMCG Украины. Grand Distribution объединяет в своей структуре самостоятельные дистрибьюторские предприятия, покрывающие большую часть территории Украины. Все предприятия, входящие в структуру Grand Distribution, являются лидерами дистрибьюционного бизнеса в своих регионах. Основной целью Grand Distribution является организация деятельности предприятий, входящих в ее структуру, направленная на управление и увеличение эффективности системы продаж, построение и модернизацию логистических...

Groupon UA

Основна назва: Just Zoo
Інші назви: Justzoo
Сайт: justzoo.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: "JustZoo - надійний інтернет-магазин зоотоварів, що співпрацює лише з офіцийними представниками кормів та аксесуарів для тварин, яким довіряють у всьому світі. Інтернет-магазин JustZoo здійснює доставку по всій Україні сучасними кур’єрськими службами. У нас завжди є в наявності: - харчування для собак та котів; - корм для декоративних птахів та гризунів; - ветеренарні та лікувальні засоби для тварин; - вітаміни та добавки для собак та котів; - ласощі та смаколики для собак та котів; - іграшки, амуніція, одяг та інші аксесуари. З любов'ю до ваших пухнастиків!"

Le Silpo

Основна назва: Le Silpo

Опис діяльності: Ритейл

Listex

Основна назва: Listex
Інші назви: Marketplace Listex, листекс, лістекс, ООО "РИТЕЙЛ КОНТЕНТ СЕРВИС"
Сайт: listex.info
Опис діяльності: Listex це продуктова IT компанія, яка пропонує найкраще технологічне рішення для розвитку та діджиталізації сфери роздрібної торгівлі/ритейлу в Україні. Наша унікальна технологія допомагає оптимізувати більшість бізнес-процесів для всіх учасників ланцюга постачання.

Must Market

Основна назва: Must Market
Інші назви: Маст Маркет
Сайт: mustmarket.com.ua

Опис діяльності: Добро пожаловать в наш онлайн магазин Must Market – магазин, созданный радовать, удивлять и приносить много приятных эмоций покупателям, независимо от их рода деятельности и возраста!

Novus

Основна назва: Novus
Інші назви: Новус ТОВ "Новус-Украина"
Сайт: novus.com.ua
Регіони роботи: Київ, Ірпінь, Ровно, Севастополь, Умань

Опис діяльності: Супермаркет с Латвийским наклоном:)

Ortop

Основна назва: Ortop
Інші назви: Супермаркет здоровья
Сайт: ortop.ua
Опис діяльності: Супермаркет здоровья "Ortop" предлагает огромный ассортимент медицинского оборудования с доставкой по всей Украине. В наличии: ортопедические товары, медтехника для профессионального использования, а так же для дома, товары по реабилитации, товары для новорожденных и их мам, а так же товары для красоты и ухода! Так же супермаркет работает не только онлайн, но и имеет филиалы в Печерске, Днепре, Одессе, Полтаве и других городах Украины!

Praktiker

Основна назва: Praktiker