Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Побутові послуги: прибирання, прання, чищення, фото, ательє, ЖКГ та ін.»

IWS ИНВАЙТ

Основна назва: Youclean
Інші назви: Юклін Львів
Сайт: youclean.lviv.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: СПИСОК ПОСЛУГ Миття вікон Миття фасадів Миття маркіз Миття вітрин Миття бруківки Хімчистка килимів Хімчистка матраців Хімчистка м'яких меблів НАШІ ПЕРЕВАГИ Спеціальні технології очищення Оперативність та швидкість виконання замовлень. Найкраще співвідношення ціни та якості. Професійна перевірена техніка. Безпечні екозасоби для чищення.

Клінінг Про

Основна назва: Клінінг Про
Сайт: wwwcleaning-pro.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Не ведедитесь на это, вам ничего не заплатят, возьмут на работу, а потом выгонят. Работала там, взяли на работу, оскорбляли, а затем сказали, что не подхожу

Клининг-Про

Основна назва: Клининг-Про
Сайт: cleaning-pro.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Львів, Харків

Опис діяльності: Клининг-Про - компания по профессиональной уборки, была основана в 2007 году. Мы специализируемся на комплексном решении вопросов связанных с уборкой и уходом за помещениями и территорией для корпоративных и разовых клиентов.

ООО «Экта Сервис»

Основна назва: ООО «Экта Сервис»
Сайт: ektaservice.ua
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: услуги доп. гарантии на технику, настройка и установка техники, услуги по замене неисправных устройств на новые.

ТзОВ Львівавтокомплектація

Основна назва: ТзОВ Львівавтокомплектація
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: предприятие владеет и обслуживает три общежития в городе Львове: ул. Научная 16, ул. В.Великого 16 и ул. Кульпарковская 139

укрпошта

Основна назва: укрпошта
Регіони роботи: Київ, Донецк, Запоріжжя, Івано-Франківск, Львів, Ужгород

Чисто

Основна назва: Чисто
Сайт: chysto.in.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Сеть химчисток по Львовской, Волынской, Ровненской, Івано - Франковской и Хмельницкой областях Фабрика химчистки, чистка проводиться на месте, срок выполнения 1-3 рабочих дней, работает услуга срочная чистка (для текстиля) Наши химчистки находятся в городах: Львов, Червоноград, Сокаль, Хмельницкий, Дрогобыч, Нововолынск, Владимир-Волынский, Ковель, Самбор, Луцк, Стрый, Нетешин, Шепетовка, Славута, Золочев, Ровно, Староконстантинов, Дубно, Здолбунов, Ивано - Франковск, Броды Чистка изделий из кожи, замши, нубука. Чистка дубленок и изделий из меха. Прачечные услуги. Чистка перьев с заменой...