Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Державна служба, громадські організації»

Ильенко Л. А.

Основна назва: Ильенко Л. А.
Сайт: www.facebook.com
Регіони роботи: Київ, Ровно

Опис діяльності: Депутат Обуховской районной администрации, президент Благотворительного фонда "Київська Русь", общественный деятель

КП МіськСвітло

Основна назва: КП МіськСвітло
Сайт: ms.rivne.ua
Регіон роботи: Ровно

Опис діяльності: Основними видами діяльності Підприємства є: - утримання та обслуговування зовнішнього освітлення міста - поточний та капітальний ремонт, реконструкція мереж зовнішнього освітлення; - будівництво нових мереж; - обслуговування зовнішнього освітлення територій підприємств і організацій інших відомств; - виконання будівельно-монтажних робіт; - технічне обслуговування, капітальний ремонт святкової ілюмінації; - виконання електровимірювальних робіт в електроустановках і випробовування захисних засобів; - здійснення збирання, зберігання, транспортування та здачі на переробку відпрацьованих...

МТП

Основна назва: МТП
Сайт: mtp-global.com
Регіон роботи: Ровно

Опис діяльності: МТП - це сфера перевірки роботи обслуговування в різних підприємствах. В основному супермаркети, аптеки, магазини одягу та аксесуарів також банки та сфери доставки. Мені подобається ця робота, а саме головне мій куратор по місту Рівне, Юлія Орлова, показала важливість цих перевірок та відповідальність також я бачу результат. Вона настільки серйозно та відповідально виконує всі завдання, пояснює коли ти щось не розумієш, після кожного візиту телефонує, переживає. Я дуже вдячна їй та компанії яка не байдужа до обслуговування.

Рівнеелектроавтотранс

Основна назва: Рівнеелектроавтотранс

Рівнеоблводаканал

Основна назва: Рівнеоблводаканал
Сайт: vodarivne.com
Регіон роботи: Ровно

Опис діяльності: Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства

ТОП-100 "Будущее Украины - дети"

Основна назва: ТОП-100 "Будущее Украины - дети"
Сфера діяльності: Послуги: Державна служба, громадські організації
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ізмаіл, Ірпінь, Кам’янец-Подільськ, Кіровоград, Коростень, Котовськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Мукачево, Одеса, Полтава, Рені, Ровно, Ужгород, Харків, Херсон

Опис діяльності: рейтинг "ТОП 100 Будущее Украины - Дети"