Поиск отзывов о компании по сфере деятельности «Государственная служба, общественные организации»

Список работодателей Всего: 6

Ильенко Л. А.

Основное название: Ильенко Л. А.
Сайт: www.facebook.com
Регионы работы: Киев, Ровно

Описание деятельности: Депутат Обуховской районной администрации, президент Благотворительного фонда "Київська Русь", общественный деятель

КП МіськСвітло

Основное название: КП МіськСвітло
Сайт: ms.rivne.ua
Регион работы: Ровно

Описание деятельности: Основними видами діяльності Підприємства є: - утримання та обслуговування зовнішнього освітлення міста - поточний та капітальний ремонт, реконструкція мереж зовнішнього освітлення; - будівництво нових мереж; - обслуговування зовнішнього освітлення територій підприємств і організацій інших відомств; - виконання будівельно-монтажних робіт; - технічне обслуговування, капітальний ремонт святкової ілюмінації; - виконання електровимірювальних робіт в електроустановках і випробовування захисних засобів; - здійснення збирання, зберігання, транспортування та здачі на переробку відпрацьованих...

МТП

Основное название: МТП
Сайт: mtp-global.com
Регион работы: Ровно

Описание деятельности: МТП - це сфера перевірки роботи обслуговування в різних підприємствах. В основному супермаркети, аптеки, магазини одягу та аксесуарів також банки та сфери доставки. Мені подобається ця робота, а саме головне мій куратор по місту Рівне, Юлія Орлова, показала важливість цих перевірок та відповідальність також я бачу результат. Вона настільки серйозно та відповідально виконує всі завдання, пояснює коли ти щось не розумієш, після кожного візиту телефонує, переживає. Я дуже вдячна їй та компанії яка не байдужа до обслуговування.

Рівнеелектроавтотранс

Основное название: Рівнеелектроавтотранс

Рівнеоблводаканал

Основное название: Рівнеоблводаканал
Сайт: vodarivne.com
Регион работы: Ровно

Описание деятельности: Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства

ТОП-100 "Будущее Украины - дети"

Основное название: ТОП-100 "Будущее Украины - дети"
Сфера деятельности: Услуги: Государственная служба, общественные организации
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Каменское, Днепр, Житомир, Запорожье, Измаил, Ирпень, Каменец-Подольский, Кропипницкий, Коростень, Котовск, Кременчуг, Кривой Рог, Мукачево, Одесса, Полтава, Рени, Ровно, Ужгород, Харьков, Херсон

Описание деятельности: рейтинг "ТОП 100 Будущее Украины - Дети"