Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Кадрові агенції, рекрутинг»

Befind & North

Основна назва: Befind & North
Сайт: befind.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бердичів, Бердянск, Дніпро, Запоріжжя, Кременчуг, Львів, Миргород, Одеса, Полтава, Ровно, Суми, Харків, Хмельницький

Опис діяльності: Помощь в оформлении виз и загранпаспортов, Обучение за рубежом, Работа за рубежом

EuropeService

Основна назва: EuropeService
Сайт: europeservice.com.ua
Регіони роботи: Київ, Алушта, Бахчисарай, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Житомир, Луцьк, Миргород, Одеса, Полтава, Ровно, Умань, Харків

Опис діяльності: Кадрове агенство «Europe Service» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від працедавців та інших документів, за вами лишається тільки вибір однієї з запропонованих вакансій.

immigratecan.ca

Основна назва: immigratecan.ca
Інші назви: Canadian Universal Solutions Corp (сокращенно называется CUSC)
Сайт: immigratecan.ca
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Бахмут, Біла Церква, Бердянск, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Дружковка, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківск, Ірпінь, Калуш, Кіровоград, Коломия, Конотоп, Константинівка, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Ніжин, Миколаїв, Нова Каховка, Одеса, Первомайськ, Полтава, Прилуки, Ровеньки, Ровно, Сєвєродонецьк, Славутич, Слов’янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Токмак, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Енергодар, Южноукраїнськ

Опис діяльності: immigratecan.ca помогают иммигрировать в Канаду