Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Кадрові агенції, рекрутинг»

B2B prof group / МВ Ворк

Основна назва: B2B prof group / МВ Ворк
Інші назви: B2B Prof Group sp. z o.o
Регіони роботи: Київ, Бердичів, Донецк, Одеса

Опис діяльності: Трудоустройство в Польше / работа для неквалифицированного рабочего персонала

Befind & North

Основна назва: Befind & North
Сайт: befind.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бердичів, Бердянск, Дніпро, Запоріжжя, Кременчуг, Львів, Миргород, Одеса, Полтава, Ровно, Суми, Харків, Хмельницький

Опис діяльності: Помощь в оформлении виз и загранпаспортов, Обучение за рубежом, Работа за рубежом

EuropeService

Основна назва: EuropeService
Сайт: europeservice.com.ua
Регіони роботи: Київ, Алушта, Бахчисарай, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Житомир, Луцьк, Миргород, Одеса, Полтава, Ровно, Умань, Харків

Опис діяльності: Кадрове агенство «Europe Service» гарантовано допоможе знайти роботу за кордоном в одній із солідних компаній. Ми можемо гарантувати абсолютно легальне працевлаштування в Польщі та стабільну заробітну плату. Ми беремо на себе оформлення запрошень від працедавців та інших документів, за вами лишається тільки вибір однієї з запропонованих вакансій.

KiecRaf

Основна назва: KiecRaf
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Регіони роботи: Київ, Алушта, Бахчисарай, Бердичів, Бердянск, Вознесенськ, Горлівка, Дніпродзержинск, Дніпро, Дружковка, Житомир, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків, Чернігів

Опис діяльності: Компания занимается рекрутингом на территории Украины.

OTTO Work Force

Основна назва: OTTO Work Force
Інші назви: Отто, Otto
Сайт: www.ottoworkforce.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бердичів, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ковель, Львів, Тернопіль, Харків, Херсон, Ялта

Опис діяльності: Працевлаштування українців у Польщі

АМ Лингвиста

Основна назва: АМ Лингвиста
Інші назви: AM Lingwista
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Бердичів, Вінниця, Горлівка, Дніпро, Запоріжжя, Луцьк, Маріуполь, Нетішин, Нікополь, Полтава, Ровно, Тернопіль

Опис діяльності: Трудоустройство за границей

Фоп Хіжняк Євген Олександровіч. Кадрова агенція «Заробірок в...

Основна назва: Фоп Хіжняк Євген Олександровіч. Кадрова агенція «Заробірок в Європі»
Інші назви: ФЛП Хижняк Евгений Александрович. Кадровое агенство «Заработок в Европе»
Сайт: zaporozhe.flagma.ua
Регіони роботи: Київ, Бердичів, Вінниця, Дніпро, Донецк, Запоріжжя, Кам’янец-Подільськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Одеса, Тернопіль, Харків

Опис діяльності: Компания предоставляет услуги трудоустройства зарубежом.