Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Наука: авіація, біологія, хімія, фізика та ін.»

Агротест

Основна назва: Агротест
Сайт: agrotest.com
Опис діяльності: Лабораторія «Агротест» – сучасна агрохімічна лабораторія, яка створена в Україні в 2004 році групою висококваліфікованих хіміків – спеціалістів в галузі агрохімічного аналізу. Лабораторія «Агротест» надає повний комплекс послуг, пов’язаних з традиційним та точним землеробством, а саме: - Рекомендації з відбору проб ґрунту для традиційного та точного землеробств - Відбір проб ґрунту для точного та традиційного землеробства - Комплексний аналіз ґрунту - Рекомендацій для внесення добрив у діючій речовині - Картування - Аналіз рослинного матеріалу

Академия статей

Основна назва: Академия статей
Сайт: a-articles.com
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Житомир, Івано-Франківск, Ковель, Луцьк, Львів, Одеса, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці

Опис діяльності: Академия статей — это ведущая консалтинговая компания, которая оказывает помощь ученым в написании и публикации научных статей в наукометрический базах данных. У нас работают исключительно кандидаты и доктора наук со всего мира. Мы оказываем помощь в написании и публикации научных статей в базах Scopus/Web Of Science/ВАК/Index Copernicus и многих других. Наша миссия: Экономить время ученым оказывая им помощью в написании и публикации научных статей.

АО "НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ И ПРОЕКТНЫЙ ИНСТИТУТ ПО ОБОГАЩЕНИЮ И...

Основна назва: АО "НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ И ПРОЕКТНЫЙ ИНСТИТУТ ПО ОБОГАЩЕНИЮ И АГЛОМЕРАЦИИ РУД ЧЕРНЫХ МЕТАЛЛОВ "МЕХАНОБРЧЕРМЕТ"
Інші назви: АО "НИПИ "МЕХАНОБРЧЕРМЕТ", ПАО "НИПИ "МЕХАНОБРЧЕРМЕТ", АТ "НДПІ "МЕХАНОБРЧОРМЕТ", ПАТ "НДПІ "МЕХАНОБРЧОРМЕТ"
Сайт: mekhanobrchormet.com.ua
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах

Аэрохендлинг

Основна назва: Аэрохендлинг
Інші назви: ооо Аэрохендлинг
Сфера діяльності: Послуги: Наука: авіація, біологія, хімія, фізика та ін.

Дніпропетровська обласна наукова медична бібліотека

Основна назва: Дніпропетровська обласна наукова медична бібліотека
Регіон роботи: Дніпро

днепрометиз

Основна назва: днепрометиз
Сайт: dneprometiz.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро

Знаюшка Крымская 58

Основна назва: Знаюшка Крымская 58
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Хочу поделиться опытом работы в детском центре раннего развития "Знаюшка"на Крымской 58 .Устроилась туда воспитателем на полудневку,обещали оплату с первого дня.Зарплата была 200 грн в день. Когда я спросила ,есть ли стажировка,сказали,что нет.Удивило то,что даже диплом мой никто не проверил и допустили работать с детьми даже без медицинской книжки. Обьяснили,что работа неофициальная.Проработав исправно 5 дней,мне сообщили,что детей ходит мало,поэтому пока можно не приходить, и мне позвонят.В итоге прождав более недели я поняла,что что-то не то.Удивило,что все это время обьявление не удалялось с...

Издательская группа Основа

Основна назва: Издательская группа Основа
Сайт: osnova.com.ua
Регіон роботи: Харків
Опис діяльності: загальновизнаний лідер на ринку науково-методичної літератури й педагогічної преси, досвідчений експерт у питаннях педагогіки, психології й виховання.

Институт инновационного провайдинга

Основна назва: Институт инновационного провайдинга
Інші назви: ЗАО "Институт инновационного провайдинга"

Опис діяльності: научная деятельность

Лидер ПК

Основна назва: Лидер ПК
Інші назви: Лидер ПК Отис-Тарда
Сайт: liderpk.com.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: ООО «Отис Тарда» – многопрофильное производство, специализирующееся на изготовление компонентов и узлов по индивидуальным заказам. Являясь провайдером широкого спектра дополнительных производственных услуг для медицинской, автомобильной, энергетической и других отраслей, ОТИС ТАРДА занимается исследованиями, разработкой, проектированием и инжинирингом, предоставляя готовые решения по производству пластиков, механической обработке с ЧПУ, прототипированию и производству оснастки.