Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Охорона»

ТОВ «Віп - Захист - 1»

Основна назва: ТОВ «Віп - Захист - 1»
Інші назви: ПП «РЕГИОНАЛЬНЫЙ ОХРАННЫЙ АЛЬЯНС»
Сайт: gayukraine.com
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Бахмач, Біла Церква, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Володимир-Волинський, Дніпродзержинск, Дніпро, Житомир, Кіровоград, Конотоп, Кременчуг, Кривий Ріг, Ніжин, Миколаїв, Одеса, Первомайськ, Полтава, Прилуки, Ровно, Сміла, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Южноукраїнськ

Опис діяльності: Охоронне підприємство "Віп-Захист-1" готове до виконання найвідповідальніших завдань та надає послуги в сфері забезпечення комплексної безпеки бізнесу. Ми забезпечуємо найвищий клас послуг безпеки і це підтверджує наша репутація і наші результати.

ТОВ РЕГИОНАЛЬНЫЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ

Основна назва: ТОВ РЕГИОНАЛЬНЫЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКИ
Інші назви: ПП "РЕГІОНАЛЬНИЙ ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС"; ТОВ "ТИТАН БЕЗПЕКА";ТОВ "ВІП ПРІОРИТЕТ"; ТОВ "ВІП-ЗАХИСТ-1"
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Бахмач, Біла Церква, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Житомир, Івано-Франківск, Кіровоград, Конотоп, Кременчуг, Кривий Ріг, Львів, Мелітополь, Нетішин, Миколаїв, Одеса, Первомайськ, Полтава, Прилуки, Ровно, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка

Опис діяльності: Региональный Центр Безпеки - это компания, возможности и спектр деятельности которой может решить любые пожелания клиента в сфере охраны и безопасности, как личности, так и бизнеса.

ФМ Партнеры

Основна назва: ФМ Партнеры
Регіони роботи: Конотоп, Полтава, Прилуки

Опис діяльності: Компания воров и кидалов

Явир 2000

Основна назва: Явир 2000
Інші назви: ЧП Явир-2000
Сайт: yavir2000.com
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Конотоп, Кременчуг, Кривий Ріг, Львів, Ніжин, Нікополь, Одеса, Полтава, Сімферополь, Черкаси

Опис діяльності: Компания «Явир-2000» признанный лидер охранных услуг Украины с 19-ти летним опытом работы в индустрии безопасности, предлагает Вашему вниманию полный спектр услуг по организации физической охраны и обеспечению техническими средствами безопасности.