Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Зв’язок: телекомунікації, телефонія, мобільний зв'язок, провайдер»

4GStar

Основна назва: Adelina Call Center
Інші назви: Adelina Call Center, г.Киев
Сайт: adelina.com.ua
Регіони роботи: Київ, Харків

Опис діяльності: Доброго времени суток, дорогие читатели, я искренне верю, что у вас получится найти хорошую работу. Итак, этот аутсорсинговый контакт-центр мне не понравился по таким причинам: 1. Прийдя на собеседование я увидел большую очередь в "кантору", то есть на собеседование. 2. Мне дали листик с тупейшими вопросами, например: "Запомните это сочинение, вас спросят об этом, и вы будете обязаны пересказать эго наизусть". 3. Прийдя на собеседование я не увидел даже кабинета, а собеседование проводилось где? ну где же? да-да, в колл-центре! 4. Посадили, показали работу, пообщался я с консультантом-девушкой,...

ADELINA CALL CENTER

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Сайт: www.adelina.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Ровно, Харків

Опис діяльності: Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має...

call 24

Основна назва: Callfinity
Інші назви: Колфинити , Epicall Contact Center, Эпиколл
Сайт: callfinity.com.ua
Регіони роботи: Запоріжжя, Константинівка, Харків

Опис діяльності: аутсорсинговый контакт центр

Campana

Основна назва: Campana
Інші назви: Контакт центр
Сайт: campana.com.ua
Регіони роботи: Київ, Харків

Опис діяльності: Контакт-центр CAMPANA оказывает аутсорсинговые услуги Call-центра для эффективного достижения именно ваших бизнес целей.

CRM Агенство С3VISION Украина

Основна назва: CRM Агенство С3VISION Украина
Інші назви: Контакт-центр C3VISION, call-центр C3VISION
Сайт: www.c3vision.ru
Регіони роботи: Київ, Запоріжжя, Харків

Опис діяльності: Контакт-Центр CRM Агентства – технологическое ядро, обеспечивающее все виды коммуникаций с клиентами в рамках таких услуг call центра как телемаркетинг: проведение опросов, актуализации, предпродажи, горячая линия, аренда ресурсов, коллекторство, именные рассылки, другое.

DEL.IN.UA

Основна назва: DEL.IN.UA
Сайт: www.del.in.ua
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Харків

Опис діяльності: Профессиональный комплекс услуг по продвижению Вашего бизнеса, товаров, услуг.

Epicall Contact Center

Основна назва: Epicall Contact Center
Інші назви: Эпикол
Сайт: epicall.com.ua
Регіони роботи: Дніпро, Житомир, Харків

Опис діяльності: Компания «Epicall» - аутсорсинговый контакт центр, успешно работающий на рынке Украины с 2008 года.

ESCO

Основна назва: ESCO
Інші назви: Hot mobile
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Работа на Израиль. Продажа телефонной связи Hot Mobile, домашнего интернета Hot и новых моделей телефонов.