Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Зв’язок: телекомунікації, телефонія, мобільний зв'язок, провайдер»

ARCE contact center

Основна назва: ARCE contact center
Інші назви: ARCE, АРСИ, АРСІ
Сайт: www.acc.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Ніжин, Ровно, Хмельницький

Опис діяльності: ARCE contact center — це міжнародна компанія, працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високотехнологічні послуги підприємствам роздрібної торгівлі, операторам зв’язку, банківським і страховим компаніям, дипломатичним представництвам, маркетинговим агентствам, інтернет магазинам в Україні , Америці та Європі. Більше 400 співробітників компанії щорічно обслуговують наших клієнтів, та показують високий рівень свого професіоналізму . За останні роки наша компанія стала переможцем в номінаціях: «Кращий аутсорсинговий партнер», «Кращий керівник Контакт Центру», «Кращий супервізор», «Кращий тренер»,...

ВОЛЯ

Основна назва: ВОЛЯ
Інші назви: VOLIA
Сайт: www.volia.com
Регіони роботи: Київ, Алчевск, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківск, Кіровоград, Кривий Ріг, Львів, Харків, Хмельницький, Черкаси

Опис діяльності: Высокоскоростной Интернет Воля Бродбенд и цифровое телевидение Воля Преміум ТВ.

Микросистема

Основна назва: Микросистема
Регіон роботи: Хмельницький
Опис діяльності: ремонт ІТ , ремонт мобильной техники , ПК

МС-СВЯЗЬ, ООО

Основна назва: МС-СВЯЗЬ, ООО
Сайт: ms-zvyazok.km.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Ровно, Хмельницький

Опис діяльності: Компания работает в телекоммуникационной отрасли, занимается строительством и обслуживанием сетей мобильной связи и интернета.

Укртелеком

Основна назва: Укртелеком
Інші назви: Ukrtelecom, OAO Укртелеком
Сайт: www.ukrtelecom.ua
Регіони роботи: Київ, Бахчисарай, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківск, Кіровоград, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Первомайськ, Ровно, Сімферополь, Суми, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Ялта

Опис діяльності: телекомунікаційні послуги

Фринет