Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Туризм»

Bookimed

Основна назва: Bookimed
Інші назви: Букимед
Сайт: ru.bookimed.com

Опис діяльності: Букимед - компания для поиска клиник и организации лечения за границей.

Brugge Club

Сайт: businessjets.aero

Опис діяльності: Частные авиа-перевозки

Business Travel Leisure

Основна назва: Business Travel Leisure
Інші назви: ТОВ "БИ ТИ ЕЛ" ТОВ "БИ ТИ ЕЛ Груп" ТОВ "Майс проджект"
Сайт: btlagency.com
Опис діяльності: BTL - Business Travel Leisure - ведущая компания в области делового туризма и организации корпоративных мероприятий. BTL имеет Аккредитацию IATA, является членом Европейской Бизнес Ассоциации (EBA), членом Ассоциации работодателей Грузии (AEG), имеет аккредитацию в посольствах Швеции, Финляндии, Дании, Эстонии, Чехии, Норвегии, Испании и Греции. Компания работает исключительно в сфере B2B. Среди клиентов - компании с мировым именем: фармацевтические, юридические, FMCG, IT, промышленные, финансовые, аграрные и другие. Компания сотрудничает более чем с 450 компаниями. В портфолио BTL более...

Canada-VISA

Основна назва: Canada-VISA
Інші назви: Canada-VISA - Оформлення канадської візи під ключ
Сайт: canada-visa.com.ua
Опис діяльності: Ми - провідна компанія з оформлення віз до Канади. Наша команда надає широкий спектр послуг, включаючи консультації, запити на біометрію та вивіз паспортів для вклеювання віз. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечуючи комфортний та безпроблемний процес оформлення візи. Завдяки нашій експертизі та досвіду, ми допоможемо вам відкрити нові можливості та здійснити ваші плани щодо поїздки до Канади. Звертайтеся до нас і отримайте якісну підтримку на кожному етапі вашого шляху.

canada.biz.ua

Основна назва: canada.biz.ua
Інші назви: Укргарант
Сайт: www.canada.biz.ua

CleverTravel

Основна назва: CleverTravel
Сайт: clevertravel.com.ua
Опис діяльності: CleverTravel – это сервис бронирования туров, отелей и билетов по лучшим в Киеве ценам. Для нас важно, чтобы клиенты были довольными своими путешествиями, поэтому мы постоянно подстраиваемся под их желания.

Comfort Travel

Основна назва: Comfort Travel
Інші назви: ПП."Комфорт тревел"
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Подорожі на будь-який смак! Екзотичні країни; Пляжний відпочинок; Весільні подорожі; Гірськолижні та екскурсійні тури; VIP-тури та індивідуальні пропозиції; Гарячі путівки та багато іншого. Незабутні враження гарантуємо!

Compass

Основна назва: Compass
Інші назви: ЧП Черных
Сайт: compass.in.ua

Опис діяльності: Образовательное агенство "Compass" предлагает помощь в поступлении в учебные заведения за рубежом, а также языковые курсы и туризм. Мы лично посещаем учебные заведения и рекомендуем нашим клиентам, только лучшее.

Compass

Основна назва: Compass