Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

"Тяньши"

Основна назва: "Тяньши"
Інші назви: Tiens Group Corporation
Сайт: ua.tiens.com
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Коростень, Червоноармійськ, Львів, Павлоград, Севастополь, Суми, Токмак, Фастів, Феодосія, Харків, Черкаси, Чернівці

Опис діяльності: Специализируется на внутренней и международной розничной торговле, страховой, туристической деятельности, а также занимается финансовыми инвестициями.

"ЕкономКомфорт"

Основна назва: "ЕкономКомфорт"
Регіони роботи: Вінниця, Львів
Опис діяльності: Компанія ТОВ "ЕкономКомфорт" пропонує своїм клієнтам швидкий кредит. Гарно обіцяє...проте, відповідно до Договору-це придбання товарів у групах. Звичайна фінансова піраміда.

CeDePe "ЦеДеПе"

Основна назва: CeDePe "ЦеДеПе"
Сайт: cedepe.com.ua
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: бухгалтерський облік усіх форм власності та оподаткування в Україні та Європі програмне забезпечення 1C встановлення і відновлення бухгалтерського обліку підготовка кваліфікованих працівників у сфері бухгалтерії відкриття і реєстрація фірм ліквідація підприємств надання юридичної адреси у Львові та Польщі реєстрація торгової марки, патенту, сертифікату пошук навчального закладу, підготовку необхідних документів, візову підтримку допомогу при одержанні Карти поляка вивчення польської мови за європейськими стандартами і одержання сертифікату знань міжнародного зразка

Ciclex

Основна назва: iBox
Інші назви: Айбокс
Сайт: www.ibox.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Харків, Черкаси

Опис діяльності: «Айбокс» - первая и крупнейшая розничная компания на рынке Украины в сегменте моментальных платежей

Platinum Bank

Основна назва: Platinum Bank
Сайт: www.platinumbank.com.ua
Регіони роботи: Київ, Володимир-Волинський, Дніпродзержинск, Донецк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Мукачево, Одеса, Ровно, Херсон, Хмельницький, Чернігів

Опис діяльності: Platinum Bank - один из наиболее динамично развивающихся банков в Украине. В настоящее время мы активно расширяем сеть наших отделений и пунктов продаж, разрабатываем и выводим на рынок новые банковские продукты. Platinum Bank зарекомендовал себя надежным и стабильным партнером на украинском банковском рынке. Нашими основными акционерами являются международные финансовые учреждения такие, как: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочерняя структура Мирового Банка). ТОП-менеджмент нашего банка – это международные и украинские профессионалы, которые ставят перед собой цель предложить нашим клиентам...

PrimoCollect

Основна назва: PrimoCollect
Інші назви: Примоколект, Прімоколект, ООО "Финансовая компания Кредит-Капитал", ООО" Компания по управлению активами Примо колект капитал"
Сайт: www.primocollect.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Харків, Чернігів

Опис діяльності: Агентство по взысканию задолженности

PwC

Основна назва: PwC
Інші назви: PricewaterhouseCoopers
Сайт: www.pwc.com
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Audit and Assurance services, Consulting, Tax and Legal services, other financial services.

StarLife

Основна назва: StarLife
Інші назви: MetLife
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Коломия, Червоноармійськ, Львів, Полтава, Харків, Херсон, Чернівці

Опис діяльності: страховая компания

TeleTrade

Основна назва: TeleTrade
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Алушта, Алчевск, Бахмут, Бахчисарай, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Джанкой, Дніпро, Донецк, Дружковка, Євпаторія, Житомир, Івано-Франківск, Ізмаіл, Ілїчівск, Ірпінь, Керч, Кіровоград, Ковель, Конотоп, Котовськ, Краматорськ, Кременчуг, Лисичанськ, Луганськ, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Ровно, Ромни, Сімферополь, Сміла, Умань, Харків, Хмельницький, Чернігів, Ялта