Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Фінансові послуги: банки, оцінка, аудит, страхування та ін.»

милтон груп

Основна назва: милтон груп
Інші назви: milton group
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: Компаша которая занимается всем... финансовые рынки и онлайн казино

Мирошниченко О.О. ФОП

Основна назва: Мирошниченко О.О. ФОП
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: Вітаю всіх! Хочу поділитися своїм досвідом з приводу вакансії "Менеджер чату (підтримка). Мирошниченко О.О. ФОП. Львів.". Пишуть, що робота у центрі/біля центру. Потім кажуть, що цей офіс, виявляється, на вул. Сахарова, але "це район центра". А, виявляється, кілька зупинок від с. Сокільники. Відправила резюме, мені подзвонили з іншого номера, невказаного у вакансії. Сказали, що займаються конвертуванням валюти в крипту, повідомили, що відправлять контакти. Відправили контакти вже з третього номера і попросили на співбесіду принести документи, які посвідчували би мою особу. А на моє прохання відправити...

ОАО КБ Надра

Основна назва: ОАО КБ Надра
Інші назви: ОАО КБ Надра
Регіони роботи: Львів, Херсон

Опис діяльності: Банковская

ООО "Автофонд"

Основна назва: ООО "Автофонд"
Інші назви: Автотак,Автопросто
Сайт: avtofond.com.ua
Регіони роботи: Київ, Біла Церква, Запоріжжя, Калуш, Львів, Миколаїв, Херсон

Опис діяльності: Общество с ограниченной ответственностью «АВТО ПРОСТО» является финансовым учреждением, осуществляющим деятельность по администрированию финансовых активов для приобретения автомобилей в группах через систему АвтоФонд.

ОТП Кредит

Основна назва: ОТП Кредит
Сайт: ru.otpcredit.com.ua
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Дніпро, Донецк, Єнакієво, Запоріжжя, Кіровоград, Кременчуг, Кривий Ріг, Луганськ, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Сімферополь, Суми, Токмак, Харків, Чернівці

Опис діяльності: Потребительское кредитование

ощадний банк твбв м.Самбір

Основна назва: ощадний банк твбв м.Самбір
Регіон роботи: Львів

Партнер Финанс Кредит Кафе

Основна назва: Партнер Финанс Кредит Кафе
Інші назви: Партнер Финанс
Сайт: creditcafe.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Івано-Франківск, Конотоп, Луцьк, Львів, Нововолинськ, Одеса, Полтава, Харків

Опис діяльності: Партнер Финанс – инновационная компания, занимающаяся потребительским кредитованием. Основой успеха компании является мотивирующая кадровая политика и работа в одном направлении – кредитовании.

Приватбанк

Основна назва: Приватбанк
Інші назви: ПБ, ПриватБанк, Приват Банк, Приват, Privat
Сайт: www.privatbank.ua
Регіони роботи: Київ, Бердичів, Бердянск, Вінниця, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Житомир, Запоріжжя, Керч, Кіровоград, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Нетішин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Ровно, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Слов’янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці

Опис діяльності: Банковское обслуживание

проминвестбанк