Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Продукти харчування та напої, алкоголь»

водный мир

Основна назва: водный мир
Інші назви: аквафрост
Сайт: www.vodnyj-mir.ua
Регіони роботи: Львів, Одеса, Суми

Опис діяльності: производство крабовых палочек, икримарина, сельди, и прочих продуктов питания из морепродуктов.

Горілчаний завод Гетьман

Основна назва: Горілчаний завод Гетьман
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Доброго дня! Хочу поділитись своїм опитом з працевлаштування.Стажувався оператором лінії розливу на НВП"Гетьман"(Горілчаний завод "Гетьман") з 22.09 до 30.09.Вам будуть реально вішати лапшу на вуха....В нас зарплата піднялась з 2900 до 3500 грн на місяць..-не вірте..Робота -не постійна,а сезонна. Будуть Вас кидати з процесу на процес...,хоча спочатку можуть поставити на один процес.По закінченню безкоштовного стажування 30.09.16 -мені просто сказали: " В нас є Ваша заява -почекайте ,доки укомплектується бригада! Аферистка з відділу кадрів 0970041290 ,Анна.

Днепропетровский комбинат пищевых концентратов

Основна назва: Днепропетровский комбинат пищевых концентратов
Сайт: zolote-zerno.com.ua
Регіони роботи: Київ, Бердянск, Дніпро, Львів, Нетішин, Одеса, Харків

Опис діяльності: Производство продукции под ТМ Золоте Зерно: кукурузные хлопья, палочки и т.д.

Ермолинские полуфабрикаты

Основна назва: Ермолинские полуфабрикаты
Інші назви: Ярило; ТМЕП
Регіони роботи: Київ, Олександрія, Біла Церква, Вінниця, Горлівка, Дніпродзержинск, Дніпро, Донецк, Дружковка, Житомир, Запоріжжя, Керч, Кіровоград, Краматорськ, Червоноармійськ, Краснодон, Кременчуг, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Южноукраїнськ

Опис діяльності: производство и реализация заморозки

Житомирские ласощи

Основна назва: Житомирские ласощи
Інші назви: ЗАО "Житомирские ласощи"
Сайт: www.sladosti.com.ua
Регіони роботи: Київ, Житомир, Запоріжжя, Львів, Полтава, Слов’янськ

Опис діяльності: кондитерская фабрика

захід тм

Основна назва: захід тм
Регіони роботи: Київ, Запоріжжя, Львів, Тернопіль, Херсон, Хмельницький

Опис діяльності: Снекова компанія "Захід ТМ"

Камянка Глобал Вайн

Основна назва: Камянка Глобал Вайн
Сайт: globalwine.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Тирасполь

Опис діяльності: ООО «Камянка Глобал Вайн» - предприятие вторичного виноделия, лидер рынка в сегменте бутилирования импортных вин в Украине.

Капитал

Основна назва: Капитал
Регіон роботи: Львів
Опис діяльності: Компания занимается производством и сбытом товаров народного потребления и повседневного употребления.

Клион Групп

Основна назва: Клион Групп
Інші назви: ооо "Клион"
Регіони роботи: Київ, Вінниця, Горлівка, Запоріжжя, Львів, Харків

Опис діяльності: Рыба и морепродукты

Компания "Авангард дистрибуции"

Основна назва: Компания "Авангард дистрибуции"
Інші назви: ООО "Авангард дистрибуции"
Регіони роботи: Котовськ, Львів, Ужгород

Опис діяльності: Оптово-розничная торговля