Відгук про роботодавця «ООО eCall » Добавлен: 30.07.13 23:34

Основна назва: ООО eCall
Телефони: 0445375310

Дата початку роботи: 2012 г.
Дата звільнення: 2013 г.

Колектив
Коучер Олександра Білогородська - просто сонечко!

Щодо соціального пакету на співбесіді завірили, що відпуска, лікарняні, декретні, час сесії - все оплачується, а насправді - це все брехня. Коли на роботі захворіла - погано себе почувала, зовсім зник голос(в офісі зламався кондиціонер, була дуже низька температура і я банально перемерзла) і підійшла до супервайзера, розповіла їй про це, вона сказала взяти на рецепції термометр і зміряти температуру, що я й зробила. Температура була вище 39.0. Жарознижуючого в офісі не було.
Після того, як я повідомила про супервайзера про це, вона сказала продовжити роботу і забрала мої особисті речі(пропуск, сотовий), щоб я не пійшла додому. Немаючи іншого виходу, я продовжила роботу і як наслідок втратила свідомість. Замість того, щоб викликати швидку, мене привели до тями, віддали мої речі і відправили додому... Як я добралася до квартири? Я не пам'ятаю. Знаю одне - після цього випадку я 3 місяці лікувала пневмонію та міокардит(з наслідками якого змушена боротися донині).
Про робоче місце можна сказати одне - хочеться сісти та заплакати, при чому, сідати потрібно обережно, бо всі стільці розвалюються при одному погляді на них. Гарнітура теж одні зломки. А ПК мою колегу вдарив електричним струмом - добре що не було ніяких наслідків, але в ступорі вона хвилин 15 пробула.
Висновок: шановні шукачі роботи, якщо ви не хочете втратити жагу до праці, краще в eCall не йдіть.