Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 25.09.14 12:26

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Львів

Автор(-ка): Обурена львів-янка (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Серпень 2014 г.

НЕ хамили.

Думаю, що і моя розповідь стане вам цікавою та корисною. Перший дзвінок з КАпіталу пролунав ще влітку - мовляв. займаємося оптовою торгівлею. Сказали, що про деталі розкажуть при зустрічі..На перший погляд виглядало все доволі звичайно. Приїхала я на співбесіду на кілька хвилин раніше призначеного часу, постояла біля їхнього "офісу" і невідомо чому з"явилося абсолютне небажання йти туди. Чоловік був здивований, але ми поїхали звідти. Після того, до мене разів 7 чи 8 ще дзвонили з різних номерів і різні керівники. Я щоразу погоджувалась прийти, але обставини вдома складалися так, що ні разу я так там і не з"явилася. от тільки вчора цікаво стало чим же все таки займається той Капітал, натрапила на сайт і вжахнулася від кількості негативних відгуків. Я була записана до них на 9.00 сьогодні - не пішла. а годину тому мені знову телефонували звідти - я сказала, що роботу вже маю - може відчепляться.

0955002162
0950414702 саврук ярослав іванович