Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 25.09.14 19:10

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Львів

Автор(-ка): Соломія (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: менеджер по роботі з персоналом
Дата початку роботи: Вересень 2014 г.
Дата звільнення: 2014 г.

Немає таких

Я зрозуміла, що це якийсь лохотрон з 1 візиту, та для цікавості вирішила пройти всі 5 днів. Почалося все стандартно, співбесіда,я пройшла,1 день занять.Все так добре розповідала, що майже повірила,але всі 5 днів не могла у свого "керівника" вибити у чому буде полягати моя робота. Дуже смішною для мене була лекція "кар"єра", знайомство з персоналом.Всі такі бідні,нещасні,у всіх все погано,грошей не було,родичі хворіють,у 17 років пішли заробляти самі,і тд,але прийшли у тіенс и все! Все стало добре! Далі ще цікавіше,щоб працювати у компанії треба купити її продукції на 3300, або якщо це дорого то заплатити 165 за контракт і збирати 3300) На мою відповідь, що мені ця продукція просто на просто не потрібна отримала відповідь- ви ж голову миєте,зуби чистите то купть наше! А потім почалось- пройдіть наше обстеження, можливо у вас не все так добре із здоров"єм як ви думаєте. І на останок, їхня улюблена фраза, що у них в роботі тільки 1 мінус,що треба працювати і що тільки у них можно заробити гроші, бо ти працюеш сам на себе визивала у меня сміх, усюди треба працювати! Так що не йдіть туди, або йдіть якщо хочете посміятись )