Відгук про роботодавця «Агентство Мерчендайзинга» Добавлен: 22.03.15 20:39

Основна назва: Агентство Мерчендайзинга
Інші назви: ЧП Петров
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Львів, Винниченка 30( там тих собак збори)

Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)
Автор(-ка): анонімно мерчик (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: мерчик
Дата початку роботи: Листопад 2014 г.
Дата звільнення: Березень 2015 г.

немає навіть і близько

Знаєте люди, зла не вистачає на них. Той МАЗУР ТАРАС - СВОЛОЧ ШЕ ТА, відноситься до людей як до худоби, ріже зарплату, на зборах верещить ніби його ріжуть десь посеред села на свята, штрафи ставить. А самому аби бути доброму перед Єремєєвою лиже їй дупу і п...у, та чорна азіатка звільнила Сичову Олену а його поставила на її місце. Ну хіба ж це чесно? Чоловік важко хворий, діти малі, а вони привід придумали тіпа скорочення. Та ніяке то нахуй не скорочення, то звільнення і все, вони знали що вона за чоловіком змушена доглядати і не зможе повноцінно виконувати роботу. Але ж цю роботу їй можна було полегшити, дати удальонку та й все. Так нє, Мазур краще підлизувався ніж Сичова, так?????
БЛЛЛЯЯЯЯЯТЬ!!!! Він краще б підмився і сорочку свою змінив, чи поправ би, а то смердить як від бомжа, а шкари ми вже думали колективом йому скинутися і купити, а то бідака ходить в зимових ще від літа, можу собі уявити який там розплідник бактерій і грибка.
Єремєєвій тєж би не завадило щось з собою зробити. В першу чергу перестати бухати і вставити зуби, таке бабло як вона ,,рубає,, штрафами на передні зуби можна було б наскладати.
Одним словом,друзі піздєц робиться.
Якщо ви хочете працювати чесно і не любите коли вам вставляють плаки в колеса, нормально тут працювати не зможете, бо не дадуть. І заробити нормально тим більше.
Шукайте роботу достойну вашого розуму і всіх Вам благ.
З наступаючим Великоднем. Христос Воскрес!!!!!!