Відгук про роботодавця «Укртелеком» Добавлен: 12.01.10 12:35

Основна назва: Укртелеком
Інші назви: Ukrtelecom, OAO Укртелеком
Адреса: Україна, м. Ровно, Укртелеком

телекомунікаційні послуги
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: електромонтер
Дата початку роботи: 2004 г.

Хороший колектив 9 з яким працюю),наявна можливість підвищувати кваліфікацію,розраховую закінчивши інститут отримувати більшу заробітну плату, або переждавши кризисний період звільнитись, і шукати роботу, де зможу заробляти , а не виживати, і на якій мені будуть платити згідно моєї кваліфікації.

Згідний з попереднім дописувачем про моральний клімат на підприємстві (він гірший ніж написано). Низька зарплата, відсутній стимул добре працювати (відсутнє будь-яке заохочення у вигляді премії,бонусів і т.д.).
Вимоги до працездатності на "благо Укртелекома",читай керівництва, яке знаходиться біля корита з якого ці "блага" розподіляються, не відповідають оплаті. Кадрова політика фірми викликає, мягко зказати здивування,кваліфіковані кадри, або самі звільняються, або їх виживають. Доскорочували виробничий персонал до того, що незабаром невідомо хто буде їздити на усунення пошкоджень, може ті "кабінетні щури", які отримують мої бонуси за хорошу роботу.