Відгук про роботодавця «монпасье» Добавлен: 13.09.15 21:35

Основна назва: монпасье
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Адреса: Україна, м. Львів, львов

Розничная продажа материалов для изготовления бижутерии своими руками
Автор(-ка): катя засранка (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: продавец касир
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2015 г.

повна срака

я вас дуже прошу якщо у вас сталеві яйця та нерви можете іти працювати !!! но це КУДЛО ЗМіЙ, від деректорів до менеджерів. правда є непогані люди це юристи ,програмісти деякі дівчата.
колектив мені попався непоганий но старші продавці якоби менеджера просто охреніли, срані керівники зроби то зроби це а самі сидять жопу відсиджують тобто щоб ви правильно розуміли ідучи на ваканцію консультанта ви ще будите і касиром і прибиральником, і вантажником і менеджером і платити вам ніхто не буде, деякі покупці просто не адекватні, бували випадки коли діти та й дорослі стояли бавилися бісером (якщо хто не будь там бував бачив що бісер знаходиться в коробочках і він відкритий) то люди думають що це забавка і давай мішати це все уявіть 40 позицій різного бісеру, це жах потім сидіти при тусклому освітлені перебирати........
коли приїжав регіональний менеджер то старший продавець йшла з нею в підсобку пили каву, сміялися обсирали всіх і домовлялися кого виганяти це не повага до людей ви себе за кого маєте ????????
зарплата непогана все б нічого но керівництво , і саме обідно те що якщо ти напишеш на когось скаргу звинувачувати будуть тебе а не того на кого написав
робота важка, стояти від 8 до 12 год обід 30 хв, приходиш на роботу ставиш відбиток пальця(там спеціальна програма стоїть і пристрій) хороша штука но якщо ти пару разів завтикав тобі нагадають пару штрафів потсавлять і ти вже нічого не захочеш
ви до речі на якій основі стягуєте з персоналу штраф???????