Відгук про роботодавця «ARCE contact center» Добавлен: 29.10.15 12:52

Основна назва: ARCE contact center
Інші назви: ARCE, АРСИ, АРСІ
Телефони: Мирослава 0685120299 та Юля 0633962829
Адреса: Україна, м. Львів, улица Федьковича 58

ARCE contact center — це міжнародна компанія, працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високотехнологічні послуги підприємствам роздрібної торгівлі, операторам зв’язку, банківським і страховим компаніям, дипломатичним представництвам, маркетинговим агентствам, інтернет магазинам в Україні , Америці та Європі. Більше 400 співробітників компанії щорічно обслуговують наших клієнтів, та показують високий рівень свого професіоналізму . За останні роки наша компанія стала переможцем в номінаціях: «Кращий аутсорсинговий партнер», «Кращий керівник Контакт Центру», «Кращий супервізор», «Кращий тренер»,... »
Посада: оператор контакт-центра
Дата початку роботи: Листопад 2012 г.
Дата звільнення: Липень 2014 г.

После окончания обучения перед мной постал вопрос поиска работы.
Опыта особо нет, только подработки, вот и пришлось начинать все с нуля. О том, что попал в компанию ни сколько не жалею.
Замечательный коллектив, всегда поддержка и помощь, понимание чувствовались.
Огромный плюс для меня - это стажировки в разных отделах. Как говорится, немного там, немного там, вот и я поднабрался опыта и теперь работаю на отличной должности по специальности.
Спасибо за хороший старт.

Главным минусом для меня было месторасположение, так как довольно далеко было добираться.