Відгук про роботодавця «ЛІГА Группа компаний » Добавлен: 27.11.15 15:26

Основна назва: ЛІГА Группа компаний
Інші назви: Liga, Лига, Ліга Закон
Телефони: 044-538-01-06

В Группу компаний «ЛІГА» входят компания «ЛІГА:ЗАКОН» и информационное агентство «ЛІГАБізнесІнформ». Группа компаний «ЛІГА» – это информационно-правового обеспечения бизнеса в Украине
Автор(-ка): Наталія (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: PR-менеджер в благодійний фонд
Дата співбесіди: Вересень 2015 г.

Перша співбесіда з Ніною пройшла просто чудово і була схожа більше на діалог, аніж монолог кандидата. HR-и Ніна і Юлія саравили дуже приємне враження. Запросили на повторну співбесіду, яка вже повинна була відбутися з керівництвом компанії.

На повторну співбесіду відпросилася з роботи і пішла з надією, що все буде так само круто як і на співбесіді з Ніною. В холі працює перепускна система, тож мене попросили чекати, поки з 9 поверху хтось спуститься по мене. Через 40 хвилин я так і не дочекавшись "піднебесних" керівників пішла, оскільки вже потрібно було повертатись на роботу. Перш ніж піти зателефонувала Ніні сказати про ситуацію. Та вибачилась і сказала, що можливо, пізніше передзвонить на повторну співбесіду. Після цього спілкування з цією компанією завершилось.