Відгук про роботодавця «RB Group» Добавлен: 01.03.16 23:07

Основна назва: RB Group
Інші назви: Ивент, Inter Stage, какая то организация праздников, и все это одна и та же контора
Телефони: 067-232-68-80, 067-238-98-55, 093-970-35-35, 067-506-99-72

Компания «Ивент», занимаются организацией конференций и разных мероприятий. Находятся в Киеве, ул. Саперно-Слободская, 6в. Приглашают на собеседование всех подряд, люди идут потоком. Работают только женщины! Директор – настоящая хамка! Грубит, ведет себя ужасно, унижает! К людям с 2-мя высшими образованиями относиться как к мусору! Не оформляют! Идти туда не советую! это таже шарашкина контора - 067-232-68-80, 067-238-98-55, 093-970-35-35, 067-506-99-72 Подвысоцкого 21 оф1, Руденко 6а, Лепсе 16, ул. Луговая 10, 2 подьезд, оф.73 – продажа билетов, с планом продаж в 30 000 грн, иначе останетесь без зп!... »
Автор(-ка): Саша (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2015 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

В цілому скажу так,маю досвід роботи 2 роки в сфері продажу,й відповідно шукав саме те що вмію))) раніше працював в телешопі, моб зв'язок,роботу шукаю в зв'язку з переїздом до столиці. Ну і звісно хочеться тут працювати і щоб не всі гроші за квартиру віддавти, дорого житло((( так от: був на співбесіди на м. Лівобережна,вул не пам'ятаю, офіс в новобудівці,не великий,доволі комфортний, працюють дівчата переважно,чоловіків мало, дуже привітний і вічливий секретар Настя, та менеджер що проводив співбесіду здається Лідія звати, може помиляюсь, ім'я не звичне якесь,по суті все детально розповіла,можливо мені легке це дається так як я маю вже досвід в продажі.Правда не в сфері розваг але всеж,цілком все влаштувала,основне що дійсно сподобалось що є карьерне зростання,і що компанія дає співробітникам відвідувати заходи безкоштовно)))

Не зручно їздити на 8.30 так як зараз мешкаю на Теремках,можливо хтось знає, чи є філіали компанії , хоч би по синій лінії,номер нажаль незберіг.Читаю відгуки,то трошки в шоці, але в цілому хто його знає.