Відгук про роботодавця «Агентство Мерчендайзинга» Добавлен: 28.11.11 23:48

Основна назва: Агентство Мерчендайзинга
Інші назви: ЧП Петров
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Черкаси

Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)
Автор(-ка): Юрій Чернявський (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Мерчандайзер, старший мерчандайзер
Дата початку роботи: Червень 2010 г.
Поточна зарплата: $4500

Хочу розповісти свою історію роботи в даному агенстві.
Все почалося з пошуком підзаробітку на літо, розпочав пошуки в інеті і потрапив на оголошення неповного робочого дня. Пройшовши в тел. порядку співбесіду мене взяли на роботу. відверто кажучи мені спочатку було дуже тяжко, постійне спілкування з людьми, фотографування на ТТ, пошук маси невідомого мені товару ще й звіти в програмі 1с. В мене голова тріщала я взагалі не розумів чого від мене хочуть:) попрацювавши в такому режими недільки півтори моя робота дійшла майже до звільнення але тут якраз пішов фактор розуміння і мене підключили на конференцію до нашого супервайзера і старшого мерчандайзера. До мене з розумінням поставились і дали другий шанс на роботу, другу надію. Люди просто не зважаючи на мої початкові невдачі повірили, як в особистіть, як в людину. Після такої теплої розмови мої справи пішли відразу в гору, освоїв навички роботи з людьми на ТТ, навички роботи з 1с. І те що починалось з невеликого літнього підробітку перекинулось на постійний заробіток. перша моя зарплата була 1200 гр. при тому, що я працював по 3-4 год. на добу. З кожним місяцем об'єм роботи збыльшувався ы з цим збыльшувалась з/п: 1) 1200 2) 1500 3) 2200 4) 2800 5) 3200 і найвижча зарплата становила 3500. про таку з/п я і уявити не міг.
На даний момент я довірене лице Агенства Мерчендайзинга по м. Черкаси і Житомир. В моєму розпоряджені 10 мерчандайзерів таких самих який був колись я і тому я прислуховуюсь до думки кожного нашого працівника і завжди вся робота починається від самого себе.

1) Неофіційне працевлаштування
2) Прорблеми з відпустками