Відгук про роботодавця «компания "вип"» Добавлен: 09.09.17 15:08

Основна назва: компания "вип"
Інші назви: ФЛП, Шевчук
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Телефони: (096)649-18-55 (095)305-54-22 (057)786-02-53
Адреса: Україна, м. Львів
Компания «ВИП» - одна из самых крупных оптовых сетей. На данном этапе число сотрудников компании более 1000 человек. Компания была основано в 2004 году и сейчас насчитывает 56 представительств, которые успешно работают на территории Украины, России и Казахстана. Такое стремительное развитие сети обеспечивают сотрудники самых разных профессий – продавцы‚ товароведы‚ экономисты‚ финансисты‚ водители‚ специалисты по работе с персоналом‚ информационным технологиям‚ логистике‚ менеджеры разных уровней и многие другие.
Автор(-ка): Сергій (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Торговий представник
Дата співбесіди: Серпень 2017 г.

Нема

Робота Лохотрон !! Косметика підробка !!! У нас у Львові існує компанія VIP, ВИП ВІП Віра ініціатива перспектива яка дає оголошення про роботу співробітників на різні посади з пристойним окладом. Але це повний лохотрон. Перший день тобі призначають зустріч, ти Заповнюєш анкету, ти їм підходиш. Умови прекрасні. Призначають день стажування. Приходиш вранці. Таких як ти чоловік 15-20. Всіх викликають в коридор по 2-3 людини. У коридорі стоїть дві дівчини. З вами знайомляться з обов'язковим рукостискання (один з дешових способів контакту дистриб'ютор. Підприємств), просять відключити мобілки на час стажування і повідомляють, що у нас позначений певний маршрут і ввечері ще буде іспит, а вакансію віддадуть найкраще. Далі ведуть мовчки на маршрутку, яка їде за місто (хоча мова на співбесіді йшла про центр міста). У маршрутці починається контакт, але не професійний, а особистісний: сім'я, друзі, навчання, відпочинок і т.д. Привозять вас в загордніх селище, ведуть в кафе, замовляють чай, кава. При чаювання починають вас Обробляти, що у них крута фірма, займається косметикою Бризар. Подальшу обробку НЕ Описуючи - вона стандартна у всіх фірмах. Правда ця була НЕ Найлучшіх. І дівиці секонд хенд, хоча говорили, що заробляють від 10000 грн. Далле вас ведуть до навчального закладу (в даном випадку школа) тупо заходять в усі двері і нахабно пропонують свою косметику, а не Взирай на те, що йде навчальний процес. Їх також раптово виганяють. На багатьох кабінетах навіть висять оголошення, що представникам фірми Бризар вхід заборонений (видно вони там вже набридли персоналу, а зробити з цим хамами нічого не можуть). Висновок один-яка фірма, така і косметика. Після походів погуглити в інету і знайшов єдиний відгук. Так дам навіть серйозніше -людей вивозіли в інше місто, видавали їм косметику, в заставу забирали паспорт і говорили, що повернути треба тільки грошима.