Отзыв о работодателе «ПП ТПК Арсен» Добавлен: 25.11.17 11:42

Основное название: ПП ТПК Арсен
Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Телефоны: (0362)62-20-10,
Адрес: Украина, г. Луцк

Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.
Автор: Андрій (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Вакансия: Менеджер (толком не зрозумів що пропонували)
Дата собеседования: Ноябрь 2017 г.
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

перше враження з першої хвилини як великої фірми

потім почались недоречні запитання на різні теми неповязані з данною вакансією(про смітники, про бомжів і про булочки) на мої всі запитання були неадекватні відповіді, потім була напевно якась погроза мол я буду боятися майбутнього керівництва як тільки я почав щось відповідати на цю ,,погрозу,, Белла Рудольфівна поклала слухавку.......
Далі було цікавіше, в інтернеті я знайшов ці відгуки і зателефонував знов. Озвучив у доволі спокійній і культурній розмові що про данну фірму пишуть у інтернеті, у відповідь було запрошення прийти на співбесіду вул.Стуса 9, потім знов почались образи причому не від моєї сторони, потім Белла обізвала мене ДУРАЧКОМ мол також збираєтесь писати відгуки ну звісно буду після таких образ. Як себе реалізуєш на подібній фірмі після такої ,,стартової,, розмови. Добре що існують подібни сайти та форуми.