Відгук про роботодавця «ювелирная кампания "Золотой Век"» Добавлен: 09.01.18 17:46

Основна назва: ювелирная кампания "Золотой Век"
Сфера діяльності: Торгівля: Ювелірні вироби
Телефони: 0 800 502 500

Изготовление и продажа ювелирных изделий
Дата початку роботи: 2014 г.
Дата звільнення: 2015 г.

колектив

половина колективу і керівництва перейшла з АЛЛО - МАБУТЬ ОДИН ВЛАСНИК КОМПАНІЙ.
Директора магазинів - або наближені до керівництва, або люди які все терплять і мовчать на задніх лапках.
Регіональний директор - некомпетентна, створювала видимість роботи, а прогресу - нуль. Нелюдські умови праці - робочий день 11 год, при чому на 1 год раніше приходиш вранці, щоб викласти товар і в кінці робочого дня залишаєшся щоб назад в сейфи скласти. ніхто не опалачує це час. Обідньої перерви немає, вибігаєш в порядку черги на 15хв і все. Це за 11год роботи.
При 30 градусній спеці надворі і відсутності кондиціонера в торговому залі дівчата повинні бути в синтетичних колготках- через перегрів можна втратити свідомість, али при цьому продавець повинен гарно виглядати перед клієнтом. питання - як??? ти просто стоїш і плавишся в синтетичній формі, колготах, макіяж тече!!!
про якість виробів взагалі нема мови - турецька халтура, діаманти випадають.
офіційно працевлаштовувати ніхто не спішить, соцпакет мінімальний, жодних подарунків від компанії. грошей на канцелярію і миючі засоби виділяли мізер. форму купуєш за власні кошти.
плати продаж завищені настільки, щоб максимально зрізати ЗП працівникам, при тому що виконав 95% зі 100%- компанія отримала дохід, а працівник - в дурнях. дуже класно придумано.
постій потік кадрів. не знаю хто пише позитивні відгуки - треба не поважати себе, щоб працювати в такій компанії
категорично НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!