Відгук про роботодавця «А Банк» Добавлен: 15.08.18 00:38

Основна назва: А Банк
Інші назви: ПАО Акцент-Банк
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск, Франковск

Работаю в Приват Банке уже второй год, вернее в дочернем Акцент-Банке, бизнес А Кредит. Региональная- Донецкая дрянь, не знаю как ее взяли на работу, она сепаратистка. Я старший РИП мне все должны покорятьтся,не важно что у меня нет высшего образования, я всего лишь парихмахерша!!! могу вызвать на ковер.И ко мне придут. Могу потребовать у новичка его номер в табелировании,логин и паролья и так знаю(сама регистрирую)Что я и делала. Я взяла у новичка еготелефон, и зашла в проминь под его именем и выбила на свое имя кредит, стажеру за него начислили баллы, деньги я у него забрала только с помощью... »
Автор(-ка): Тетяна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: менеджер
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2018 г.

Прекрасний колектив,досвід.Окрема подяка регіональному директору Ткачук Іоланті Василівні,яка запропонувала мені долучитися до своєї професійної команди.Я була звичайним клієнтом і навіть мріяти не могла без економічної освіти,що стати частинкою великої А-Банківської родини.На даний час в мене є досвід,знання.Хочу зауважити,що не на всіх роботах з Вами готові працювати з 0,а тут ніхто не боїться. Я дякую п.Ткачук,яка мене навчила працювати та долати всі труднощі.

немає