Відгук про роботодавця «Фелицата» Добавлен: 05.09.18 12:39

Основна назва: Фелицата
Інші назви: ТОВ "Феліцата Україна"
Телефони: 044-3603558
Адреса: Україна, м. Вінниця, Соборна, 64

Импорт пищевого, фарм. сырья, дезсредств, производство БАДов.
Автор(-ка): Ірина Пугач (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Офіс-менеджер
Дата початку роботи: Серпень 2017 г.
Дата звільнення: Грудень 2017 г.

Я працювала офіс-менеджером 5 місяців, з першого дня я отримувала поради та навчання від керівництва та колег. Не боялась задавати питання та бігати до кабінету директорів щогодини, а то і щохвилини, якщо щось не розуміла. Звісно важливу роль грає, те яка ти людина. Якщо ти відповідальна, працьовита та відкрита до нових знань, то у тебе вийде все вивчити та бути в курсі справи вже за 1 місяць. Так вийшло і в мене, вже за 2 неділі роботи, керівництво довірили мені вести самостійно справи, лише вчасно повідомляти їх.
Щодо відношення директора та зам. директора, то в мене одні позитивні емоції, я дуже рада, що познайомилась з розумними, компетентними людьми, які мене вчили з першого дня. Просто не потрібно боятись визнавати своїх помилок та мати бажання і силу більше їх не допускати. Знову ж таки, це все залежить від людини, її сили духу та витривалості.
Ця робота мене загартувала та зробила витривалішою. Зараз "мультизадачність" мене не лякає, а навпаки викликає глибокий азарт. А щодо колективу, то люди дуже різні, зо своїм темпераментом та вихованістю. Головне бути людиною та не йти на провокації інших. Я поважаю справедливих та чесних людей.
А звільнилась лише через те, що переїхала в іншу країну. Щодо перспективи розвитку та роботи, мушу сказати, що мені уже запропонували після 5-ти місяців підвищення заробітної плати та очолити новий відділ.
В мене лише позитивний досвід та емоції.
Раджу спробувати свої сили та вміння саме в "Феліцаті Україна".

Раніше приміщення було старе. Але зараз я знаю, що компанія переїхала в новий офіс