Відгук про роботодавця «Райске джерело» Добавлен: 08.05.19 23:41

Основна назва: Райске джерело
Інші назви: Эден

Международная компания, занимающаяся доставкой натуральной питьевой воды в дома и офисы. На украинском рынке — с 1994 года. Наивысшее природное качество Вода , которую получают украинские клиенты, добывается в одном из живописных уголков Киевской области. Натуральная чистота воды Эден достигается благодаря уникальному природному фильтру, образованному пластами геологических пород, проходя через которые, вода очищается и минерализируется естественным путем. Природное остается природным. Эден заботится о сохранении бесценных свойств натуральной воды. Комплексное обслуживание Эден... »
Автор(-ка): Колишній працівник (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2018 г.
Дата звільнення: 2019 г.

- достатньо зручне розташування офісу (хоча сам офіс достатньо скромний)
- переважна кількість колег дружелюбні і готові допомогти і ввести в курс справ
- вчасна виплата ЗП
- офіційне працевлаштування з першого дня

-позитивні відгуки з певною періодичність пишуть спеціалісти рекламного агенства.
- "амбіційні" плани "розвитку" компанії не підкріплені ні фінансовою готовністю, ні людським ресурсом до їх реалізації;
- хаотичність постановки задач з постійною зміною пріоритетів;
- велика плинність кадрів (не тільки рядових працівників але й ключового керівного складу). Саме через це вам, як новому співробітнику буде важко "докопатись до істини" і розібратись в історично складених процесах. І розповісти особливо немає кому, тому що "довгожителів" в компанії не так і багато.
- через не закриті певні кадрові позицій і економії на послугах аутсорса, Вам можуть "прилітати" задачі абсолютно не пов'язані з вашою посадою або вашими компетенціями.
- офіційна ЗП = мінімальній, решта в конверті
- один з етапів співбесід - це проходження поліграфу (як на мене, не раціональні витрати компанії враховуючи з плинністю кадрів).
- відеоспостереження в кожному кабінеті
- звільнення в один день. Будьте готові до того, що якщо Ви прийшли зранку а робочий комп'ютер заблоковано - Вас звільнили. Без чітких причин і відповідей на запитання "Яка причина звільнення?". Раджу не приймати на свій рахунок, і аж ніяк не залежить від Ваших професійних здібностей і досвіду. Все залежить від суб'єктивної думки і настрою Директора.