Отзыв о работодателе «Бадруф, ТОВ» Добавлен: 17.05.19 08:05

Основное название: Бадруф, ТОВ
Телефоны: 044 228-46-98
Адрес: Украина, г. Киев

Кровля
Автор: Віталій Лижнюк (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Пкрівельник
Дата начала работы: 2018 г.
Дата увольнения: 2019 г.

Мене звати Віталій.ЛижнюкПрацюю в фірмі більше 13 років, я не ховають під анонімном або чужим іменем як тут багато таких. Так ось стабільно получаю зарплату не менш як 20 тис. без затримок, все шо треба в мене є інакше я б не працював. Буває всякe, але в основному на цій фірмі все по справедливому і нема ніяких обманів! Це точно можу сказати. Можу обставити свій номер телефона і ви можете подзвонити і спитати прямо 0980107812
А пройдисвітів, ледарів алкоголіків наркоманів та іншого всякого особенно безвідповідальних людей які без попередження кидали об'єкт на фірмі я бачив багат, конечно хто їх буде терпіти? Я би їм вобще ні копійки не заплатив а на фірмі адже з такими розраховуються. Просто жесть ми зробили тисячі об'єктів нас всі знають, наша фірма найкраща.
А деяким тут пройдисвітам та невдахам хочу сказати неприняли вас на роботу? Значить ваш рівень дуже низький. А то що ви гадите тут на сайті на фірму з іменем, не вказуючи свого імені, тільки підтверджує те ви ще й гімно людина і що правильно зробили що вас не взяли

Працювали в мене в бригаді підсобники які не доробили об'єкт до кінця, втікали додому без попередження хоча обіцяли роботу доробити.посупили безвідповідально поскотськи і ми самі в трьох доробляли роботи на об'єкті Потім ще звонили щоб їм заплатили за дні їм заплатили і послали гроші Я би таким не давав ні копійки. Або понапиваються і не виходять на роботу я б таким не платив.