Відгук про роботодавця «Швидко гроші» Добавлен: 05.06.19 03:01

Основна назва: Швидко гроші
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск

кредитование
Дата початку роботи: Січень 2018 г.
Дата звільнення: Лютий 2019 г.

зп в термін, ну дууже молодий колектив(19-22 роки), зручний графік на який можеш впливати

не знаю про яку прозорість ви тут пишите) ніякої мотивації, яка зп прийде тобі в кінцевому результаті завжди загадка і не завжди це залежить від результатів твоєї праці) тут ви мааааксимум зможете отримати 7000-7500 і це при дуже хороших розкладах і переробітках(які є завжди бо тєкучка кадрів неймовірна) якщо відпрацюєте 168 годин(це 6000 ставки) і решту премія, хоча така премія тут рєдкость канєшно) в загальному розраховуйте на 6500 грн. Якщо ви готові за ці гроші обслуговувати алкашів, ставочників і наркоманів(в переважній більшості це вся їхня клієнтура) драяти підлогу, бігати в туалет за 100 м від робочого місця, затримуватись до пізна і просто відчувати себе нічтожеством то велкам))
мінусів є справді багато і я щиро не рекомендую Вам цю компанію) Взагалі, я помітила, що тут працють більше 6 місяців тільки юні дівчата які взагалі ніде раніше не працювали і не знають, що таке нормальні умови праці.
Але це сугубо індивідуально для кожного, особисто мені "не зайшло" і місяць пропрацювавши тут пішла в іншу мікрофінансову компанію де за 2 місяця заробила стільки, скільки б тут за 5) Тому ШГ можу тільки подякувати за місяць "співпраці".