Відгук про роботодавця «Серебряный Век» Добавлен: 10.06.19 10:12

Основна назва: Серебряный Век
Інші назви: "Серебряный век"
Сфера діяльності: Торгівля: Ювелірні вироби
Телефони: 0 800 301 333

мультибрендовая сеть по продаже ювелирных изделий из серебра.
Посада: продавец-консультант
Дата початку роботи: Вересень 2017 г.
Дата звільнення: Березень 2019 г.
Фінальна зарплата: $12000

Працювала в компанії достатньо довго, майже два роки (Так, для цієї компанії це довго, бо люди звільняються дуже швидко 1-3 місяці і все). Працювати подобалось, звільнилась за особистими обставинасми. Але що можу сказати, тобі сюди якщо ти готовий постійно бути на роботі, свята чи вихідні...різниці немає, ти на роботі! А якщо ти маєш намір розвиватися саме в цій компанії, то ти маєш жити роботою. Щодо рівня ЗП, це взагалі дуже цікаве питання, на співбесіді говорять зовсім одне, по факту зовсім інше. Тут ти повинен заробляти, а не отримувати ЗП, якщо хочеш - будеш, якщо ні, то ні, тобто при старанні та зусиллях ти будеш мати гарний заробіток. Щодо начальників, тут їх багото і ставлення до тебе може бути різним, а в основному воно лояльне, як ти відносишся до роботи і начальника, так відносяться й до тебе. Тебе завжди підримають і допоможуть, для цього є, як Директор магазину чи Регіональний директор, так і гаряча лінія, самого тут не кидають. Особисто я рада, що майже 2 роки я провела в цій компанії, були різні ньюанси і різні були ситуації, але всеондо я б рекомендувала роботу в цій компанії.

ЗП можна й більшу, а ті хто пишуть негативні відгуки. Люди, зачекайте коли пройде трішки часу після звільнення(бо на емоціях ми завжди гворримо дууже цікаві речі) і задумайтесь, більше позитивних спогадів чи негативних, а потім пишіть.