Відгук про роботодавця «таскомбанк» Добавлен: 28.06.19 21:17

Основна назва: таскомбанк
Адреса: Україна, м. Ровно, соборна 15

Автор(-ка): вадим русько (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: менеджер
Дата співбесіди: Червень 2019 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Добрий день хочу звернути вашому керівнику про те що він він набирає працівників колишніх зеків або гопніків вчора я прийшов в таксобанк по вулиці Соборна 15 м Рівне там я чекав маму і перетим я попросив директора про відео запис в банку керівник який вийшов стояв до мене боком всі працівник були без бейджиків я сказав що буду знімати на відео користуватися правами конституції і цивільно правовим кодексом і просто сів канешно я возмущався чого не дозволили потім виходить який мужик каже каже до менее чуєш іди отцюда щоб я тебе небачив в цьому банку і потім взям мене за шиворот і вигнав мене з банку з керівником віділення і я чуть би головою не розбив скло дверей хто ця дана особа була я незнаюю і питання чому не визвали охорону а самі це зробили хочу це узнати після чого я визвав поліцію то керівник втік з банку зразу і ходить смієтьця з мене і як я писав заяву наша доблесна поліція його відпустила і той мужик втік на машині і навіщо нам така поліція прошу вас розібратися в цій справі я написав заяву і передаю справу до суду на банк і працівника