Відгук про роботодавця «кулик систем на дружбы народов» Добавлен: 12.07.19 08:27

Основна назва: кулик систем на дружбы народов
Інші назви: Kulik System
Телефони: 044 227 53 03

Компания Kulik System – разработчик и производитель кресел. Кресла для офиса, руководителей, компьютерные стулья цены.Отдел прямых и корпоративных продаж: +38 044 227 53 03
Автор(-ка): Нина (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.

Були хороші люди, які допомагали в роботі і стресі

Я Ніна , пропрацювала координатором відеоспостереження з лютого по травень 2019 року. У компанії працювати спокійно немає можливості, так як настрій у шефів компанії постійно погане. Так як вони самі стежать в своєму кабінеті за великими моніторами за людьми, то нам потрібно було постійно бідних продавців слухати і змушувати вставати і працювати по 12 годин у режимі стоячи. Мені особисто було особливо болісно це, адже людям не платили як обіцяли, багатьом на роботу не на що було їхати і багато торгових точки через це не відкривалася взагалі. А нам стеж і вирішуй цю проблему. Мені особисто заробітну плату виплачували із запізненням до місяця частинами по 800 грн кидали на картку. Останньою краплею стало те, що мене почали змушувати бігати до банкомату відправляти на картки співробітникам гроші це ж незаконно, а я злякалася за себя.Меня за весь період пошукові роботи не працевлаштували офіційно і після звільнення я тільки завдяки постійним дзвінків, з іншими співробітниками, які пішли і кліщами витягла мінімальну оплату, а додаткові години і переробки так і не заплатили.