Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 28.07.19 10:23

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Чернівці, Головна 216 Б

Автор(-ка): Надія Миколюк (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: Січень 2016 г.
Поточна зарплата: $700

Я не розумію людей, які пишуть негатив про франчайзинговий бізнес, які в тому взагалі нічого не розуміють, це рівносильно щоб звичайний бізнесмен у , якого не вийшло розкрутити магазин або ресторан, писав відгук, що не робіть бізнес бо можна стати банкротом!!! Якщо хтось не хоче співпрацювати з Тієнс, це його особисте , і хай іде працювати в інших професіях у наймі, хтось також має бути офіціантом, лікарем, вчителем, сантехніком......
Цей бізнес не панацея і всі там не будуть, щоб займатись цією справою треба мати щире бажання допомагати людям, працювати на результат, мати цілі, які хочеться швидше реалізувати, відповідальність, лідерські якості, які можна як мати від природи так і здобути в процесі навчання.
Люди думайте своєю головою , а не невдачами інших, вірте свому серцю і офіційній інформації.
Я особисто за 3 роки дуже задоволена, що зробила правильний вибір і почала розвивати власну справу з компанією Тієнс, як я живу після того ви можете побачити @mykoliuk_nadiia . Бажаєте запитати телефонуйте 0502078220
Хочете побачити скільки таких людей в Україні? Дивіться Liderstyle.com.ua #liderstyle_ls
І запам'ятайте мошенніків, піраміди і т.д не нагороджують премією Людина року 2016 в Україні за розвиток малого та середнього бізнесу та збереження здоров'я нації!!!

Треба бути відповідальним, добрим, та щирим, і працювати