Відгук про роботодавця «Tiens group» Добавлен: 29.07.19 08:30

Основна назва: Tiens group
Телефони: 0992121206
Адреса: Україна, м. Київ, Білоруська 22

Автор(-ка): Оля Буназів (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: 2019 г.
Дата звільнення: 2019 г.
Корисність відгуку: 0 - 2 = -2

Розумію, що по статистиці людина повірить 1-2 негативним відгукам, чим 10 хорошим. Але народ, послухайте, особисто я шукала просто тимчасовий додатковий дохід, бо було ще навчання. Спочатку нічого не зрозуміла, почала розбиратися, тоді навіть немогла подумати, що для мене це відкриє двері "в світ". Завдяки ці компанії за 1,5 років побувала в Угорщині - Будапешті, Італії - Венеції, нещодавно повернулася з Китаю, їздила за рахунок компанії. Для себе, я знайшла тут все: друзів, дохід, кар'єру, подорожі, відпочинок, здоров'я, саморозвиток. Ніхто нікого не примушує нічого купувати.
Я працюю в даній компанії майже 2 роки, із мінусів поки те, що на дорогу до філіалу в день мені йде 2 години, але це не проблема. Менеджери які тиняються по офісу без роботи, і роблять вигляд, що працюють, відповідно отримують такий же дохід, нічого не робити і хотіти за це гроші - смішно. Стосовно коментів, дуже багато написано грубого і без лексики, нормальна людина на це не поведеться. Є різні офіси і різні моделі роботи. Це не традиційний бізнес. Тут потрібна інвестиція часу та сил. Важливим є відповідальність та чесність.
Я розумію, що не всім підходить працювати в Tiens, хтось мусить бути: перукарем, офіціантом, візажистом або просто бути у вічному пошуку, но це ж не дає права збивати з дороги інших. Я до прикладу, вдячна собі, що не читала на початку негативні відгуки, бо не мала б того, що маю зараз. Розберіться самі, і нікому не вірте. Український менталітет людини в більшості випадків просто не дозволяє, щоб в когось, щось получилось. Фільтруйте інформацію!

Потрібні час та терпіння