Відгук про роботодавця «ООО "Шлях до мрії О.К"» Добавлен: 16.08.19 18:13

Основна назва: ООО "Шлях до мрії О.К"
Інші назви: "Viaestvita"
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Телефони: 044-285-03-02
Адреса: Україна, м. Київ, Ковпака, 17

Околотуристические услуги (оформление загранпаспортов, детских проездных документов, виз и множества других услуг). В последнее время позиционируется как юридическая фирма.
Автор(-ка): Аліна (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Юрист, Адміністратор, Керівник Адміністративного відділу, Керівник Технічного відділу, Заступник директора
Дата початку роботи: Квітень 2015 г.
Дата звільнення: Квітень 2019 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Я пропрацювала в Компанії 4 роки. І дійшла до вершини кар'єрного зросту. Було різне, було важно, стреси, постійний вихід із зони комфорту. Але так на кожній роботі.
Ця Компанія дала мені все, бо я прийшла туди дівчинкою після університету і стала професіоналом. Я працювала там на різних посадах і це дало мені таку базу знань, що тепер взагалі не страшно гуляти по ринку праці))) Я можу ще багато розказати)) Уявляєте, скільки всього було за 4 роки??
І я не перестала працювати в Компанії. Так я пішла з офісу, але тому, що захотіла чогось іншого - я пішла в інтернет-маркетинг, але працюю на аутсорсингу по сьогоднішній день як SMM-спеціаліст та Контент-менеджер.
Чому пишу відгук??
Просто читаю ці жаливі відгуки і думаю, що їх бачать люди, які взагалі нічого незнають про Компанію і в них складається саме таке враження.
А ви не питали людей, чому вони звільнились? Чи може їх звільнили?
Я знаю всіх тих людей, які пишуть гидкі речі про Компанію, але Компанія реально нікому не розказує про крадені гроші, загублені документи, руйнування сімей через власні егоїстичні пориви і так далі. Компанія ні разу не звільняла працівника по статті (за моєї пам'яті), хоча приводів було нереально багато. Повірте)
ТОМУ!
Для того, щоб перевірити - самі розберіться і пам'ятайте, що завжди є 2 сторони медалі. І Компанія ніколи не буде нести негатив на своїх, навіть колишніх, працівників.
До речі, навіть ті, хто крали, зараз приходять в офіс до Директора)) Я незнаю, як він їх пробачив.
Хто хоче деталі - пишіть в Телеграм - https://t.me/kashapova_a_g

Мінуси є у всіх.
Вам приходиться виконувати роботу, яка може бути для вас рутинною та скучною
Вам приходиться багато працювати, інколи понаднормово.
Якщо Ви не працюєте, Ви не заробляєте.
Так, Директор має свою позицію та характер. А ким він буде, якщо по іншому??? Інколи необхідно відстоювати свою думку.
Зарплата??
Я написала чисту правду по зп.
Я дуже рідко піднімала питання про підвищення ЗП. Вона в мне піднімалась регулярно. Бо роботу завжди видно))
А ті працівники, які думають, що будуть працювати на ставці і не давати успішний результат роботи, то і точно не будуть задоволені)) А за що їм платити? В мене було достатньо підлеглих, щоб я це зрозуміла.
Компанія "Шлях до мрії О.К." - це дуже крута школа, щоб стати кимось в житті!
Прикладом є ті працівники, які лиють бруд на Компанію, але зробили свій бізнес в тій же ніші! І ніхто з них не мав проблем з Компанією через це.
Задумайтесь!!!